Archivy:

  0

  1553414_10202536007475315_3798018065680244511_oV uzavřené Belvedérské ulici v centru Železné Rudy vznikne v den závodu uměle vytvořený snowpark, kde se v sobotu 27 prosince 2014 uskuteční čtvrtý ročník závodu Horsefeathers Iron Jam 2014.

  V letošním roce dostane setup překážek zcela nový rozměr. Ke zkvalitnění závodu na evropskou úroveň a tím i pro jezdce kvalitnějších podmínek v závodu, dosáhneme tím, že uzavřené Belvedérské ulici, bude postavena rozjezdová rampa po které bude následovat velký funbox s takzvanou “kozou” napříč, kterou jezdci budou moc přeskakovat, hand plantovat, nebo “bongovat”, poté jezdci naberou dostatečnou rychlost na setup 2 street zábradlí se schody před kterými bude možnost využít i vystřelovací rouru na různé transfery a kombinace triků. Trať bude ukončena balíky sena, kvůli bezpečnosti. Překážky budou ty nejkvalitnější a to od jedničky na trhu Parks.cz.

  10606613_10202460882197230_5100591807623380713_n

  Horsefeathers Iron Jam je otevřený závod pro všechny vyznavače snowboardingu a freeskingu.

  Kvalifikace i semifinále hlavního závodu se v každé kategorii pojede vždy na tři jízdy, přičemž započítává se ta lepší. Finále celého závodu se pojede formou jamu, v kterém pět nejlepších riderů v každé kategorii bude mít šanci předvést své nejlepší triky. Motivaci jezdců zaručuje prize money v hodnotě 20 000 Kč plus 60 000,- věcné ceny, které bude rozděleno mezi dvě kategorie ski a snb.

  Po finále proběhne Big Shock freeski best trick a Switchback snowboard best trick o ceny od partnerů!

  Startovné do závodu je 0Kč

  Program:

  Trénink od 12:30

  Kvalifikace snb: 14:00

  Kvalifikace ski: 14:45

  semifinále snb 15:45

  Semifinále ski 16:30

  Finále ski & snb 17:30

  Big Shock best trick & Switchback snowboard best trick 18:15

  Vyhlášení výsledků 18:30

  Afteparty 20:00

  Iron Párty
  Největší šumavská párty
  Disco Clip obsadí složení kapel Quens of Everything a Trautenberk a doplní je DJ Hoffee a Sir Henry (snowtopia sound / DE)
  Jagermeister Bar

  Vstup do 21:00 100Kč a poté 130Kč
  Vstupenky slosovatelné o ceny v hodnotě 15 000 Kč

  Novinky ohledně této akce naleznete na facebooku, nebo na webových stránkách.

   0

   Štefan a 26. december je opäť tu! VENČEKY CREW & DEJAVU MUSIC CLUB KOŠICE pre vás pripravili štvrté pokračovanie THIS IS WINTER !!!

   Oproti minulým ročníkom sa môžete tešiť na viac SKI/SNB filmov a ešte viac kapitánskeho nápoja nalievaného na viacerých baroch. K priestorom DejaVu Clubu pripájame prvú miestnosť bývalého Stars Clubu, v ktorom budete mať možnosť sledovať SKI/SNB filmy a edity zo slovenskej a zahraničnej scény počas celej noci!

   Ďalšou zmenou bude na vstupe farebné odlíšenie pások pre ľudí pod a pre ľudí nad 18 rokov, takže vás prosíme, aby ste pri vstupe po vyzvaní preukázali svoj vek čím každý z nás predíde problémom a zdržovaniu sa pred bránou. Počet lístkov je obmedzený , tak nepríď neskoro!

   _____________THIS IS WINTER VOL.4_____________

   ENTRY : 3€
   OPENING : 20:00
   PREMIÉRY FILMOV : 22:00
   1. TEN AND TWO – Stept Productions /FREESKI/
   2. SHREDBOTS The Movie
   DJ :
   klasický, hviezdny, jedinečný, košický DJ JIMI
   a
   Vi3E | LNJH / STILLFVDED | LM : www.soundcloud.com/vibe_production
   TOMBOLA
   NA BARE : Captain Morgan, Vodka, pivo, kofola /1€/ a mnoho ďalších
   NA GRILE : REAL Burger /homemade with love/

    0

    2014_large

    Oslavu World Snowboard Day nevynechají ani kluci z Maximal Animal, kteří se staraj o snowpark na Klínovci.

    Sraz je v 11h před červeným stanem u Dámské sjezdovky.
    Zvýhodněný skipas na 3 hodiny pořídíte za cenu 390,-.
    Tým rideři Maximal Animal budou jezdit s vámi a nejenom to. Vše se bude natáčet a fotit, tím získáte krásný materiál.

    Ale bacha. na Klínovci se slaví o den dříve a to v sobotu !

     

     

     

     0

     wsd14_poster_final-version

     Na mezinárodní den snowboardingu můžete vyrazit například i do snowparku v Peci Pod Sněžkou. Co si pro vás organizátoři připravili, si můžete přečíst níže v oficiální zprávě.

     O snowpark v Peci se od letošní sezóny stará partička Freestyle Area, která se bude snažit s ohledem na nestabilní počasí připravit v horní části sjezdovky Javor set-up pěti překážek za sebou.
     O aktuálním WSD set-upu vás budeme informovat v sobotu před akcí na facebooku zde.

     Vlek v Peci na Javoru je již normálně v provozu a letos lze zakoupit permanentku pouze na snowpark za 400Kč/den. Letos je nově Freestyle Area event partnerem Monster energy, takže každý, kdo do snowparku 21.12. dorazí s platnou permicí dostane jako bonus plechovku Monsteru.

     Hlavním partnerem snowparku v Peci pod Sněžkou je výrobce hodinek G-Shock, který věnuje v rámci besttricku luxusní hodinky za nejzajímavější pánský trik na vybrané překážce. Besttrick budeme vyhlašovat také v kategorii dámy a rookies, celkem máme od Freestyle Area partnerů připraveny věcné ceny za 10.000Kč.

     Do Pece Pod Sněžkou by také měli dorazit některé snowboardové a freeski značky se svými testcentry, takže budete moci vyzkoušet novinky letošních kolekcí.

     Mediální zajištění budou mít napovel kluci z Make it Real film, kameru ovládne Martin Kolařík a foto vybavení provětrá Miky Oškrkaný. Takže doufejme, že budou na začátku sezóny padat slušné hodnoty a mediální výstup bude ucházející tomuto v pravdě slavnostnímu dni.

     Na závěr velké díky skiareálu Pec pod Sněžkou a partnerům snowparků Freestyle Area:
     G-Shock, Snowbitch.cz, Dakine, Capita, Union, Dragon, 686, Drift a Monster.

     Facebook událost WSD v Peci zde.

      

      

      0

      WSD poster

      Na neděli 21. prosince znovu připadá World Snowboard Day, kterej se bude slavit i ve Špindlu. Více o akci se dozvíte z následující tiskový zprávy.

      Zatím nám paní Zima moc sněhu nenadělila, ale nebudeme zoufat a už v neděli společně oslavíme Mezinárodní den snowboardingu.

      V rámci celosvětového happeningu se rozhodl Skiareál Špindlerův Mlýn a Snowparkdesign crew vytvořit před víkendem set-up několika překážek podél U-rampy ve Svatém Petru a v neděli pro Vás připraví i několik soutěží na vybraných překážkách.

      Burton snowboards postaví demo stánek s nejnovějšími produkty k otestování zdarma a těšit se můžete i na spoustu dárků a věcné ceny do soutěží.

      BSS snowboard school během dne nabízí slevu 20% na všechny lekce a půjčovnu + 2 skupinové lekce zdarma (od 10h jízda a od 13h freestyle). A přímo vzkazují: „Náplň lekcí přizpůsobíme příchozím zájemcům, v BSS učíme všechny od úplných začátečníků až po freestylové talenty, tak přijďte.“

      Ale o co půjde hlavně, je strávit a oslavit World snowboard day snowboardingem!

       0

       STcrewStrakonická ST Crew by vás ráda pozvala na Miniramp Xmas Contest do svý minirampy, která slaví jeden rok od svýho vzniku. Pojede se klasickej miniramp contest a best trick formou Beers 4 tricks. Afterka proběhne v lokální knajpě Jiskra. Více informací najdete na facebooku.

        0

        final plakátPříští sobotu, tedy 13. prosince 2014, se v jihlavskym Music Clubu Soul od 19 hodin odehraje akce Game of S.K.A.T.E. vol. 2. Kromě klasickýho zmrda se pojede i ollie contest a best trick, vstup je 80 Kč, startovný pak 100 Kč. Po závodě bude následovat i afterpárty do ranních hodin. Facebook event hledejte zde.

         0

         zezulavecirekTradiční vánoční večírek Snowboard Zezula proběhne v pátek 12. prosince v brněnském klubu Fléda. Moderuje a vystoupí Endru plus special guest Dan Bárta. K poslechu a tanci zahrají DJ Lucky boy a James Busta. Na vstupné si připravte 190 Kč. Event na facebooku najdete zde.

          0
          Plakát
          Plakát
          Plakát

          Všichni příznivci snowboardingu jsou zváni na pátý ročník výukových kempů Local Camps, které pořádá parta kolem snowparků Freestyle Area, které letos najdete V Peci pod Sněžkou, Vítkovicích, Monínci a šumavském Špičáku. Více o kempech prozradí následující tisková zpráva.

          Zastávky
          Od začátku vzniku Local Camps byl záměr přiblížit snowboarding blíže zájemcům z různých částí ČR a tak jsou pro sezónu 2015 naplánovány celkem čtyři zastávky. Nově v Peci pod Sněžkou, tradičně na šumavském Špičáku, Monínci a ve Vítkovicích. Všechny zastávky proběhnou v připravených snowparcích Freestyle Area, takže to nejpodstatnější-tedy 100% připravené hřiště bude samozřejmostí.

          Termíny kempů
          Letos jsou kempy připraveny jako třídenní nebo čtyřdenní, záleží podle lokality.

          Vítkovice v Krkonoších
          14.01.-18.01.
          coaching: Matěj Novák, Martin Kaňůrek, Majkl Biša, Kuba Klíma, Klárka Janíková

          Monínec
          29.01.-01.02.
          coaching: Martin Kaňůrek, Martin Scream Bidlo, Klárka Janíková

          Vítkovice v Krkonoších /freeski/
          04.02.-08.02.

          Špičák
          12.03.-15.03
          coaching: Matěj Novák, Martin Kaňůrek, Martin Scream Bidlo

          Pec pod Sněžkou
          25.03.-29.03.
          coaching: Ondra Bauer, Martin Kaňůrek, Majkl Biša, Martin Scream Bidlo, Terka Čermáková

          Zaměření kempů
          Local Camps jsou vhodné pro všechny zájemce bez rozdílu věku, pohlaví a dosavadní úrovni zkušeností, kdy je výuka samozřejmě individuálně přizpůsobena rozdílným zkušenostem účastníků. Kromě coachů zaměřených freestyle snowboarding je po celou dobu kempu přítomen také instruktor pro výuku klasické metodiky, takže bude postaráno i o totální začátečníky. Navíc všechny zastávky kromě Vítkovic obsahují permanentku nejen na snowpark, ale také na celý skiareál.

          Coaching/videocoaching
          Dobrý jezdec neznamená nutně dobrý coach a tak sázíme na osvědčenou kvalitu, osvětu snowboardingu budou v rámci Local camps 2015 šířit: Matěj Novák, Martin Kaňůrek, Ondra Bauer, Martin Scream Bidlo, Kuba Klíma, Michal Biša, Klárka Janíková a Terka Čermáková.

          Coaching probíhá v pohodové atmosféře, vždy však v jasném časovém harmonogramu s maximálním ohledem na jezdecký progres. Na jednoho coache připadá maximálně 8 kemperů, tak aby měl každý účastník dostatečnou pozornost svého coache a také prostor pro jízdy či případné dotazy. Na závěr dne pak každý z coachů natáčí své svěřence a záběry se pak večer promítají v rámci videocoachingu projektorem na plátno s příslušným komentářem..

          Foto/video
          Na Local Camps 2015 bude jako vždy přítomen profesionální fotograf a kameraman, takže o kvalitní materiál nebude nouze. Zde opět sázíme na ověřenou kvalitu, fotit bude maestro Lukáš Oujeský a kameru ovládne Martin Kolařík z Make it Real film.

          Ostatní info
          Součástí Local Camps je tradičně doprovodný program obsahující přednášku (první pomoc) workshop (mazání snowboarů, stavba snowparků) a samozřejmě soutěže do kterých máme připraveno spousty cen od partnerů kempu (nejvyšší ollie , největší progresor, besttrick contest).

          Pro lokální účastníky je pak připraven program Local Camper, kdy si můžete kemp libovolně poskládat z položek, které potřebujete a vynechat třeba ubytko či permanentku.

          Freestyle Academy pořádá veškeré veškeré snowboardové kempy ve spolupráci s cestovní kanceláří Wenku s.r.o., součástí kempů je tedy úrazové připojištění a pojištění proti stornu, což znamená, že pokud z důvodu nemoci nebudeš moci na kemp přijet-bude ti záloha vrácena. Na kempy je také možné zařídit za rozumný poplatek dopravu dodávkou z Prahy.

          Při objednání kempu a zaplacení zálohy do 24.12. je sleva 300Kč, stejná sleva je pak pro držitele karet ISIC a také pro kempery, kteří se v minulosti některého z našich kempů účastnili. Kemp je možné také věnovat jako dárkový voucher třeba k vánocům.
          Každý z účastníků obdrží uvítací tašku obsahující peněženku Dakine, Monster energy drinky a další dárky od partnerů.
          Detailní informace k jednotlivým zastávkám Local Camps, popis a foto ubytování či coachů a registraci najdete na ofiko stránkách.

          Sleduj Local Camps na facebooku.

          Na závěr děkujeme partnerům Local Camps 2015:
          Snowbitch.cz, Dakine, Capita, G-Shock, Union, Dragon, 686 a Monster Energy a samozřejmě za media podporu Boardmag.cz.

           0
           Plakát
           Plakát
           Plakát

           Všichni příznivci snowboardingu jsou zváni na pátý ročník výukových kempů Local Camps, které pořádá parta kolem snowparků Freestyle Area, které letos najdete V Peci pod Sněžkou, Vítkovicích, Monínci a šumavském Špičáku. Více o kempech prozradí následující tisková zpráva.

           Zastávky
           Od začátku vzniku Local Camps byl záměr přiblížit snowboarding blíže zájemcům z různých částí ČR a tak jsou pro sezónu 2015 naplánovány celkem čtyři zastávky. Nově v Peci pod Sněžkou, tradičně na šumavském Špičáku, Monínci a ve Vítkovicích. Všechny zastávky proběhnou v připravených snowparcích Freestyle Area, takže to nejpodstatnější-tedy 100% připravené hřiště bude samozřejmostí.

           Termíny kempů
           Letos jsou kempy připraveny jako třídenní nebo čtyřdenní, záleží podle lokality.

           Vítkovice v Krkonoších
           14.01.-18.01.
           coaching: Matěj Novák, Martin Kaňůrek, Majkl Biša, Kuba Klíma, Klárka Janíková

           Monínec
           29.01.-01.02.
           coaching: Martin Kaňůrek, Martin Scream Bidlo, Klárka Janíková

           Vítkovice v Krkonoších /freeski/
           04.02.-08.02.

           Špičák
           12.03.-15.03
           coaching: Matěj Novák, Martin Kaňůrek, Martin Scream Bidlo

           Pec pod Sněžkou
           25.03.-29.03.
           coaching: Ondra Bauer, Martin Kaňůrek, Majkl Biša, Martin Scream Bidlo, Terka Čermáková

           Zaměření kempů
           Local Camps jsou vhodné pro všechny zájemce bez rozdílu věku, pohlaví a dosavadní úrovni zkušeností, kdy je výuka samozřejmě individuálně přizpůsobena rozdílným zkušenostem účastníků. Kromě coachů zaměřených freestyle snowboarding je po celou dobu kempu přítomen také instruktor pro výuku klasické metodiky, takže bude postaráno i o totální začátečníky. Navíc všechny zastávky kromě Vítkovic obsahují permanentku nejen na snowpark, ale také na celý skiareál.

           Coaching/videocoaching
           Dobrý jezdec neznamená nutně dobrý coach a tak sázíme na osvědčenou kvalitu, osvětu snowboardingu budou v rámci Local camps 2015 šířit: Matěj Novák, Martin Kaňůrek, Ondra Bauer, Martin Scream Bidlo, Kuba Klíma, Michal Biša, Klárka Janíková a Terka Čermáková.

           Coaching probíhá v pohodové atmosféře, vždy však v jasném časovém harmonogramu s maximálním ohledem na jezdecký progres. Na jednoho coache připadá maximálně 8 kemperů, tak aby měl každý účastník dostatečnou pozornost svého coache a také prostor pro jízdy či případné dotazy. Na závěr dne pak každý z coachů natáčí své svěřence a záběry se pak večer promítají v rámci videocoachingu projektorem na plátno s příslušným komentářem..

           Foto/video
           Na Local Camps 2015 bude jako vždy přítomen profesionální fotograf a kameraman, takže o kvalitní materiál nebude nouze. Zde opět sázíme na ověřenou kvalitu, fotit bude maestro Lukáš Oujeský a kameru ovládne Martin Kolařík z Make it Real film.

           Ostatní info
           Součástí Local Camps je tradičně doprovodný program obsahující přednášku (první pomoc) workshop (mazání snowboarů, stavba snowparků) a samozřejmě soutěže do kterých máme připraveno spousty cen od partnerů kempu (nejvyšší ollie , největší progresor, besttrick contest).

           Pro lokální účastníky je pak připraven program Local Camper, kdy si můžete kemp libovolně poskládat z položek, které potřebujete a vynechat třeba ubytko či permanentku.

           Freestyle Academy pořádá veškeré veškeré snowboardové kempy ve spolupráci s cestovní kanceláří Wenku s.r.o., součástí kempů je tedy úrazové připojištění a pojištění proti stornu, což znamená, že pokud z důvodu nemoci nebudeš moci na kemp přijet-bude ti záloha vrácena. Na kempy je také možné zařídit za rozumný poplatek dopravu dodávkou z Prahy.

           Při objednání kempu a zaplacení zálohy do 24.12. je sleva 300Kč, stejná sleva je pak pro držitele karet ISIC a také pro kempery, kteří se v minulosti některého z našich kempů účastnili. Kemp je možné také věnovat jako dárkový voucher třeba k vánocům.
           Každý z účastníků obdrží uvítací tašku obsahující peněženku Dakine, Monster energy drinky a další dárky od partnerů.
           Detailní informace k jednotlivým zastávkám Local Camps, popis a foto ubytování či coachů a registraci najdete na ofiko stránkách.

           Sleduj Local Camps na facebooku.

           Na závěr děkujeme partnerům Local Camps 2015:
           Snowbitch.cz, Dakine, Capita, G-Shock, Union, Dragon, 686 a Monster Energy a samozřejmě za media podporu Boardmag.cz.