nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 12/08/2019 - 17/08/2019
Celý den

Místo konání
Sušice

Kategorie


V samotném srdci Šumavy, v krásném městečku Sušice,které se rozkládá na březích Otavy, připravujeme první ročník skateboardového kempu. Můžeš se těšit na týden plný skejtování, zábavy a aktivit v přírodě. Kapacita kempu je omezená, proto se přihlaš co nejrychleji…..

Ubytování je zajištěno v kempové osadě Luh ve tří až pěti lůžkových chatkách s nově zrekonstruovaným sociálním zařízením s teplou vodou. Osada Luh se nalézá na břehu řeky Otavy v přírodě v blízkosti ostrova Santos a cca 400 m od skateparku. Stravování bude zajištěno na ostrově Santos.Kemp je vhodný pro začátečníky i pokročilé, doporučujeme minimální věk 10 let, maximální 100 🙂

Coaching bude probíhat pod dohledem zkušených jezdců a za účasti kluků z Pessertive Crew.Dozvíš se něco o historii skateboardingu, jak poštelovat správně skejt , zaměříme se jak na jízdu ve skateparku, v bowlu tak na konkrétní triky. Každý den proběhne minicotest. Večer pak proběhne videocoaching, kde se uvidí co děláš správně a co špatně. Z celého týdne budou fotky a video na památku.

Kromě skejtování bude připravený i bohatý doprovodný program: koupání, výlet na paddleboardech a kánoích, opékání buřtů, míčové hry, venkovní kuželky a spoustu dalšího….

Více informací zde na facebook stánkách Backside. Jestli máš rád skateboarding a chceš strávit super týden, tak neváhej a přihlaš se na náš kemp na e-mailu:
backsideboarding@seznam.cz

Další info na FB UDÁLOSTI