nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 28/10/2017 - 29/10/2017
13:00 - 4:00

Místo konání
Skatehall Jilemnice

Kategorie


Text: Skatehall Jilemnice crew

Nastává čas toho divnýho americkýho svátku, kdy se klidně můžete vydávat za Tomia a nemít výčitky, že balíte na baru muslimku v burce. Jednoduše řečeno, využili jsme příležitosti a pořádáme v jilemnický Skatehall akci s názvem HALLOWEEN SKATEHELL CARNIVAL. Je to tak, inspirovaný skvělým videem od Majer crew ( bit.ly/2gvKkqq ) jsme se rozhodli, že takovou session chceme taky a kde jinde takový peklo rozpoutat, než v tý naší milovaný krkonošský svatyni.

V hale se bude shredit a slavit asi od 13h. Aby se jen nechlastalo, pojede se Beers4Tricks na mini nebo v jedničce, vyhlásí se nejlepší kostým atd., nápady za chodu jistě přijdou.

Kalbu nám nastartuje JO!SKA. Vůbec první kapela, co si kdy u nás zahraje a aby toho nebylo málo, hned po ní přijde na řadu Brain Damage – Funk Rock Praha. Takže jestli hledáte výmluvy, nesnažte se prosím, díky.

Ve trojce u minirampy bude klasicky Skatebar, kde budou k dostání všemožný lihoviny, ale hlavně
JANDA’S BURGERS
a 5L support od JÄGERMEISTER!! DÍKY!!!!

Ačkoli jsme to ještě nikdy nezaváděli, tak po obdržení vyúčtování za elektřinu, budeme muset vybírat po celej den SYMBOLICKÝ vstupný, ve znění:

Kostým 30,-
Bez kostýmu 50,-

Účty za elektřinu a vodu k hajzliku ( který mimochodem budou voňavý a v provozu) si musíme platit jako lokálové sami a jelikož jsme všichni skejťáci feťáci resp. chudáci, budem rádi za každou korunu na provoz! DÍKY

Vidíme se 28.10.!

Veškerý info o akci najdete na FB události zde.