nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 01/04/2017
11:00 - 18:00

Místo konání
Horská bouda Dvoračky

Kategorie


Chceš se na konci zimy pobavit snowboardingem či freeski, zajezdit si v připraveném funparku, zavdat s kámošema několik public contestů, zatačit, popít a především si užít den na vrcholku Krkonoš s báječnou atmosférou? Tak to bys rozhodně neměl chybět na 8. ročníku funky akce Never Summer, která proběhne první dubnovou sobotu 01.04. na Dvoračkách, kousek od Rokytnice nad Jizerou.

Kdo někdy na Dvoračky zavítal, bude jistě souhlasit, že tohle je neopakovatelné místo na vrcholu České republiky s úžasným výhledem široko daleko. Pro přiblížení atmosféry Dvoraček koukněte na video z této zimy

Hlavním hřištěm Never Summer bude samozřejmě funpark, který byl letos postaven ve spolupráci s partou Freestyle Area, která se stará třeba o nedaleké Vítkovice společně s lokální shaper´s crew Karlos, Marián, Mikeš a el presidento Sálus. V rámci akce tak vznikne několik multifunkčních platforem s překážkami a skoky vhodnými pro začátečníky i pokročilé s luxusním výhledem na Krakonošovu zahrádku. Kdo by chtěl přiložit ruku k dílu, může dorazit, lopat máme dost. DIY for all.
Celodenní ježdění bude pouze za 100Kč a v ceně permice bude Rauch ledový čaj pro osvěžení a Snickers tyč pro doplnění energie. Sobotní Never Summer startuje v 11:00 hodin a je připraveno několik contestů v pohodovém módu. Cash for Trick contest, kdy budou jednotlivé triky na snowboardu a lyžích rovnou na place odměňováni podle ohlasu diváků tvrdou měnou, Snb/freeski bestrick contest, Highest snowboard ollie contest a pokud vše půjde také bude připraven přejezd jezírka , takže šortky sebou- jestli to klapne, tak to bude pecka. V rámci contestů budou připraveny hodnotné ceny od našich partnerů, kamarádů a sponzorů. Součástí programu je také bezplatná výuka základů freestyle snowboardingu, takže ideální možnost zavdat jezdecký progres pod vedením profíků.


Přímo ve snowparku zakotví také Red Bull Saurus, který bude po celý den ve spolupráci se speakerem Marvinem pumpovat do lidí energii, veselou náladu účastníků budou ladit slečny z Jagermeister a odpoledne to rozjedou saxofony 11ti členného funky bandu Super Hero Killers. A pro ty, kteří by neměli dost a chtěli se podívat, co se nafotilo a natočilo je připravena v Rokytnici večerní afterpárty v legendárním klubu Šnekolend.
Ještě nutno doplnit několik praktických informací, především pak možnost jak se na Dvoračky dostat. Nejlepší možnou alternativou je dorazit do skiareálu Rokytnice nad Jizerou, použít lanovku na Lysou Horu a odsud sjet cca. 500m dolů na Dvoračky. V rámci transportu lanovkou by měla být také domluvená speciální Never Summer cena jízdného. Pro pořádek připomínáme termín akce-tedy sobota 01.04.2017 od 11h, lokace horské boudy Štumpovka-Dvoračky. Sněhu zdar a možná přiletí Travis Kabina s Freemanem.

Více aktuálních info na FB události.