nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 24/03/2018
11:00 - 18:00

Místo konání
Horská bouda Dvoračky

Kategorie


Na závěr letošní zimní sezóny se opět chystá již 10. ročník ročník snowboard a freeski eventu Never Summer, který bude tradičně hostit snowpark na Dvoračkách a to v sobotu 24.3.2018. 

Snowpark byl letos vybaven částečně novými překážkami a před akcí samotnou projde komplet přestavbou a to partou Freestyle Area v čele s panem rolbařem Krysákem a shaperama z Vítkovic a Dvoraček. V rámci akce tak vznikne několik multifunkčních platforem s překážkami a skoky vhodnými pro začátečníky i pokročilé, trať pro vložený týmový závod Monkey Race, to vše s luxusním výhledem na Krakonošovu zahrádku. Letos bude opět přejezd jezírka, které ale nabere větší rozměry, takže šortky sebou.

Sobotní Never Summer & Monkey Race odstartuje v 11:00 a je připraveno několik public contestů v pohodovém módu. Cash for Trick contest, kdy budou jednotlivé triky rovnou na place odměňovány podle ohlasu diváků tvrdou měnou, best trick contest, highest snowboard ollie contest, připraven bude také všemi odvážnými oblíbený přejezd jezírka. V rámci programu proběhne také 4. ročník týmového závodu Monkey Race pro který vznikne na Dvoračkách speciální opičí trať plná klopenek, cornerů, skoků a lián, takže již nyní si můžete sestavit tříčlenný tým uřvanejch opic. V rámci contestů budou připraveny hodnotné ceny od partnerů, kamarádů a sponzorů.

Celodenní ježdění s využitím místního vleku bude pouze za 100Kč a v ceně permice bude Rauch ledový čaj pro osvěžení a Snickers tyčinka pro doplnění energie. Přímo ve snowparku zakotví Nitro stan s DJ´s Experimental Cabaret a krásnými slečnami s ohnivou vodou, který bude po celý den ve spolupráci se speakerem Marvinem pumpovat do lidí energii, veselou náladu účastníků budou podporovat slečny z Jagermeister a odpoledne to rozjedou saxofony jedenáctičlenného funky bandu Superhero Killers. A pro ty, kteří by neměli dost a chtěli se podívat, co se nafotilo a natočilo, je připravena v Rokytnici večerní afterpárty v legendárním klubu Šnekolend.

Ještě nutno doplnit několik praktických informací, především pak možnost jak se na Dvoračky dostat. Nejlepší možnou alternativou je dorazit do skiareálu Rokytnice nad Jizerou, použít lanovku na Lysou Horu a odsud sjet cca. 500m dolů na Dvoračky. V rámci transportu lanovkou je také domluvená se skiareálem Rokytnice nad Jizerou speciální cena jízdného cca. 100Kč, za což patří tomuto skiresortu velké díky. Plánek a podrobné info bude aktualizované na FB události ZDE

Veškeré info najdete na FB události ZDE nebo na facebooku Frestyle Area.

Video a Foto z minulého ročníku: