nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 02/06/2018
12:00 - 20:00

Místo konání
Stalin Praha

Kategorie


V sobotu 2. června 2018 se na Stalinu těšte už na čtvrtej ročník eventu Go Skateboarding Everyday, kterej pro vás připravuje skateshop Darkslide.cz ve spolupráci se značkou Nike Skateboarding za podpory Charge skateboards. Bude se točit, proběhne best line session a všichni skejtři starší 18 let se můžou těšit i na pivečka ExcelentCZ zcela zdarma.

Sraz bude kolem poledne v Darkslide shopu v těsný blízkosti metra Hradčanská (Muchova 3, Praha 6), kde započne registrace, žíznivejm budou rozdány pivka a postupně proběhne přesun na Stalina.

Registrace bude na Stalinu pokračovat ještě od 13:00 do 13:30, tak, aby se kolem druhý mohlo začít se samotnou best line session.

V prvním kole budete mít za úkol zajet co nejlepší sérku na skočce (případně se počítá i něco přes celej červenej) a na jedný z centrálních trojek (můžete si tedy vybrat trik na fs i bs) nebo railu na zemi. Mezi těmahle dvěma překážkama si můžete dělat, co chcete. Rideři pojedou jeden po druhym, a každej dostane jen určitej počet pokusů (to podle počtu přihlášenejch lidí).

Do finále, kde se bude jezdit sérka na skočce (případně manuálce, přes červenej nebo čtyřce), trojkách nebo railu a ze sedmi, pak postoupěj ty nejlepší, kteří znovu dostanou určitej počet pokusů na vrácení co nejlepší lajny. Uznaná bude možnost skočka, čtyřka a rail do boku z deseti.

Kromě tří nejlepších sérek, který budou odměněny velkou náloží věcnejch cen od Nike SB, se vyhlásí ještě Charge skateboards best trick dne a Nike SB nejlepší rider dne z kategorie těch, co nemaj od sponzorů full support (nesponzorovaní, flow riders…).

Veškerý info sledujte na FB události ZDE.