nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 02/04/2017 - 07/04/2017
0:00

Místo konání
Horská bouda Dvoračky

Kategorie


Rádi si užíváte sluníčka a snowboardingu? Pak si zapište do kalendáře Nitro-HF Camp ve Dvoračkách! Čeká Vás tady pohoda s přáteli ale i výuka s profíkama, který rádi poraděj, jak na věc. Organizátoři nabízejí volbu dne, příjezdu i odjezdu!

Jedná se o pohodovou jarní sešlost všech milovníků snowboardingu, za účelem vypilování triků a užívání ježdění za asistence zkušených koučů z oblasti freestyle.
Koučové budou: Darek Bergmann, Honza Zajíc a Tomáš Špidlen. Koučing bude probíhat dle zájmu účastníků, takže žádné hrocení! Večery budeme trávit společně u videokoučingu, kdy si budeme pouštět záběry z odpoledního ježdění a náslědně je rozebírat. Po té bude připravena volná zábava v přilehlém restauračním zařízení Štumpovka, kam se také budeme chodit stravovat.
 Ubytováni budeme v chatě Dvoračky pod kterou bude v nadcházejícím týdnu vytvořen snowpark. Za kvalitu parku bude zodpovídat Migi a jeho firma Freestyle Arena, která se již delší dobu zabývá výstavbou těch nejlepších parků v naší zemi i v evropě.
Za cenu 5500,- pro vás bude připraveno: ubytování,plná penze, permice, luxusní park, video+koučing, závěrečný závod o věcné ceny, test centrum a transport (tam i zpět)na chatu z dolního parkoviště v Rokytnici.
Pokud by nás někdo chtěl navštívit jen na pár dnů, tak i to je možné ve výpočtu 1den/1100,- .

Více informací na Facebooku