nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 27/05/2017
13:00 - 18:00

Místo konání
Skatepark Blatná

Kategorie


Tak je to tady. Po 10ti letech nějakýho usilování se v Blatnej objevil skatepark. A to neznamená nic jinýho než pořádnej opening.

Místní parta se Sedativou se rozhodnula uspořádat tuhle akci za podpory Temple Storu, CKVB, města Blatná a v neposlední řadě taky Datla, bez kterýho by nastal hlad a žízeň 😀. To znamená, že na místě bude pivko točené a také domácí burgery z kuchyně Knedlíkovi. Celou akci bude hrát muzika z našeho playlistu a pokud budete chtít něco zahrát, tak by to neměl bejt žádnej problém.

Je to sice ještě nějakej ten pátek, ale odpal akce je naplánovanej na jedničku odpolední. Nějak se dorazí a pohrotí ten parčík. Ale zas to nechce nějakej přehrocenej contest. Takže to nejspíš bude forma nějakejch best tricků a tak. Přece jen jde hlavně o to, že dorazí parta a společne se poskejtuje, dá se pivko, něco zakousne a večer se pobaví. A až toho bude dost, tak následuje přesun na zimák k poslechu lokálních kapel. Později třeba i diskotéky.

To by mělo bejt snad všecko. Kdyby se na něco zapomnělo tak se to tu snad časem objeví. Pozvěte svoje kámíky a doražte v hojnym počtu. Těšíme se na skateboarding!!!

-SedativaCrew-