nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 16/11/2017
20:00 - 23:30

Místo konání
P.M. Club & Cocktail Bar

Kategorie


Nejnovější počin Travise Rice bude k vidění v Praze dne 16. 11. 2017 v klubu P.M.

Daleko v Britské Kolumbii, na nádherném místě, které je známé svými přírodními krásami, uvidíte nejlepší snowboarding v podání Travise Rice a dalších jezdců jakými jsou Bryan Fox, Austen Sweetin a Robin Van Gyn. Film se vrací ke kořenům snowboardingu a představuje jedinečné spojení každého jezdce s přírodou. Film Vás přenese na opravdu neuvěřitelná místa, kde uvidíte dokonalost přírody a ten nejlepší snowboarding na této planetě!

Depth Perception představuje naprosto jiný druh filmu o akčních sportech. Jde do hloubky a prolínají se v něm časové osy. Ve filmu jasně pochopíte co vedlo Travise, Austina, Robin a Bryana, aby se stali tím, čím jsou dnes a dozvíte se, jak se v průběhu století vyvíjela krajina Britské Kolumbie.

Quiksilver s velkou hrdostí představuje Depth Perception. Pražská premiéra se koná 16. 11. 2017 v klubu P.M. od 20:00. Premiéra filmu začíná ve 22:00. V chystané tombole budete mít potom možnost vyhrát bundu z Travis Rice Collection. Vstupenky na premiéru stojí 99 Kč a jsou k dostání v pražských prodejnách Quiksilver (OC Palladium, Nový Smíchov, Arkády a Letňany).

Veškerý info o premiéře najdete na FB události zde.

Přináší Quiksilver, Rubble Films a Helio Collective. Filmováno v CMH Galena, ve filmu uslyšíte poutavý soundrack, který  byl zkomponován Hannah Holbrook a Kishi Bashi.

Starring:
Travis Rice(@travisrice)
Bryan Fox (@bryanwfox)
Austen Sweetin (@austensweetin)
Robin Van Gyn (@robinvangyn)

Presented by:
Quiksilver (@quiksilver)

Location:
CMH Galena (@cmh_heli)

Shot & Edited:
Rubble & Helio Film Production

Soundtrack by:
Hannah Holbrook & Kishi Bashi

Directed by:
Chip Taylor & Chris Murphy

Created by:
Travis Rice (@travisrice)