nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 17/11/2018 - 18/11/2018
12:00 - 1:00

Místo konání
Beer Club Štětí

Kategorie


Třetí ročník „Refresh Movember“, který vás čeká v podzemních prostorách Beer clubu Štětí, bude jako vždy v benefičním duchu na podporu boje proti rakovině prostaty. Během celé akce se budou vybírat finanční prostředky pro nadaci Movember CZ, tak nahoď knír a doraž podpořit tenhle tradiční listopadovej event. Celá akce začne už v odpoledních hodinách, kdy se na místě sejdou skejtři z širokýho okolí, aby spolu poměřily svoje schopnosti a prostoru na to budou mít víc než dost, jelikož bude celá akce rozdělená do několika sekcí a na svý si přijde zkrátka každej. Jako první bude na řadě menší obdoba streetu s názvem Best Line. Po skončení se vrhneme na Game of Skate. Z flatu se potom přemístíme do Minimini rampy a po ní se přesuneme v čase do 80. let a půjdeme si zaskákat Hippie Jump.

Best Line (13:00)
SKOČKA – RAIL – HRANA – BEDNA. Tyhle čtyři překážky určujou tvoji lajnu. K dispozici máš celkem čtyři triky a každej z nich musí bejt provedenej na jiný překážce (eg. Skočka – skok in nebo out, rail – grind nebo slide, hrana – grind nebo slide, bedna – grind, slide nebo manual). Žádnej trik se nesmí opakovat. Pokud vrátíš všechny čtyři triky, můžeš stejným způsobem pokračovat dál, dokud nezkazíš. Systém – kvalifikace + finále

Game of Skate (15:00)
Klasická Game of Skate. Podle počtu přihlášených se pojede buď klasicky na pět písmen nebo se první kolo ořízně a pojede se na tři písmena (poslední písmeno klasicky dva pokusy).

MiniMini Ramp Session (18:00)
Podle počtu přihlášených rozdělení skejtrů do heatů a každý heat bude mít svůj určený čas pro jam.
Systém – kvalifikace + finále

Hippie Jump (19:00)
Startuje se na šedesáti centimetrech. Do výšky jednoho metru se laťka posouvá výše po deseti centimetrech a na každou výšku má jezdec dva pokusy. Od jednoho metru se posouvá laťka výše po pěti centimetrech a na každou výšku má jezdec tři pokusy.

Startovný:
30,- Kč (pokud budeš mít knír)
50,- Kč (pokud nebudeš mít knír)

AFTER MUSIC
Po závodech kolem 21:00 nastane jako vždy after párty, na který se nám představí rakouští Escape Artists, které doplní lokální litoměřičtí punkáči Švindl.

Veškeré info najdete na FB události ZDE.