nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 09/12/2017 - 10/12/2017
13:00 - 5:00

Místo konání
SOUL Music Club

Kategorie


Young Blood skateboards academy představuje zcela srdeční záležitost a tou je pozvánka na poslední ročník Game OFF Skate vol.5. Samozřejmě jsou zváni všichni lokální skaters, přespolní i z celé ČR, taky všichni fanoušci a milovníci skateboardingu. Vše již tradičně proběhne v místním Soul music clubu a to v předvánoční čas 9.12.2017.

Proč název Game OFF skate? Tomík Marek pořádal desítky akcí během svých posledních devíti let, teď si dává pauzu a proto je pro něj tato akce, jako taková rozlučka.

Tak jako každý rok si akce zvedá level, tento ročník vše zakončí ve velké parádě!! Takže se můžete těšit na opravdu hodně velké prize money v hodnotě 10.000,- CZK a skvělé ceny od sponzorů akce za 25.000,- CZK. Též nebude chybět ani velkej nablejskanej pohár pro vítěze GoS. A tak jako vždy bude připravená velká after party, která pojede až do rána!!

Pro tenhle ročník je pro vás nachystáno hned několik apgrejtů a těšit se můžete například na Vegan truck ketering, který bude zaparkovaný před Soulem. Nově bude připraven i turnaj ve fotbálku o hodnotné ceny, taky soutěž pro nejlepšího fanouška, instagram soutěž a mnoho dalšího, což bude postupně zveřejňováno.

Celá akce odstartuje v 13:00, kdy se otevřou brány Soul music clubu, tím pádem skaters budou mít dost času na trénink. Hned u vstupu bude probíhat registrace, která o 50,- podražila, ale jen proto, že startovné bude použito do prize money. Taky tam pofrčí zápis do turnaje ve fotbálku o věcné ceny. Poté proběhne slosování battlů do GoS a odstartuje se maraton skateboardingu. V průběhu závodu zahrají ostřílení Djs z Pio Squad a Dj Deko, Šan pimon, Safír, Kolona. Lokál Johny Beat předvede beat box exhibici. V průběhu závodu proběhne ollie contest, hippie jump a best trick. Během večera proběhnou i všechny ostatní soutěže pro diváky. Po skončení závodu vás čeká slavnostní vyhlašování všech vítězů a velká nadupaná after párty, jak se sluší a patří !!

After party odpálí kapela KOLONA v celé sestavě a pak velká pecka a to je Slovenská kapela CACIB DORTMUND a jejich živý funky hiphop se dvěma MC’s. Poté už se přejde do dalšího modu párty, kterou rozjedou domácí DJ’s z Ultima crew ANDREW B2b M.I.LAN. Pak vás rozseká svým setem mladá krev z Let it Roll crew HALBAX !! A vše to celé zakončí MYSLO CRUE se zpěvačkou Mc Maybe.

Tak je zaděláno na poslední ročník Game OFF Skate !! Jak bývá zvykem, postupně se bude zveřejňovat spoustu informací na FB eventu! Takže ho sleduje a těšte se na tenhle poslední nadupanej ročník!!

Veškerý info o akci najdete na FB události zde.

Line up: Game OFF skate Vol.5 
13:00 Open Soul music club + start registrace
14:00 Konec registrace
14:30 Slosování GoS
15:00 Start Game off Skate
18:00 Hippe jump, ollie contest, best trick
19:00 Semifinále
21:30 Finále GoS
22:30 Slavnostní vyhlašování
23:00 KOLONA feat EIA & JOHNY BEAT (live hip-hop & beatbox)
00:00 CACIB DORTMUND (live funky hip-hop – SK)
01:00 ANDREW B2B M.I.LAN (ultima crew)
02:00 HALBAX (LET IT ROLL CREW)
03:30 MYSLO CREU & MC MAYBE (luqid/deep dnb)
05:30 THE END

Vstup: 100,-
Registrace Gos: 200,-
Registrace fotbálek: 100,- tým

Hlavním partnerem závodu je Snowbitch.cz