S novou sezónou přicházej nový kolekce a s těma i nový designy. Právě o těch bude tentokrát řeč, protože i když většinou nemusej bejt rozhodujícím faktorem, hrajou při výběru prkna důležitou roli. Pojďme se podívat na z našeho pohledu 10 nejzajímavějších designů, který si pro vás přední výrobci snowboardů pro tuhle sezónu připravili.

1. Burton Custom Marilyn
1. Burton Marilyn

Marilyn Monroe se objevila na mnoha místech, na Burton prkně má ale premiéru. V kombinaci s PurePop Camberem dělá tenhle design z prkna Custom hvězdu, jakou Marilyn bezpochyby byla. Mezi dostupnejma velikostma najdete čísla 151, 154 a 158 a pozor! Co velikost, to Marilyn v jiný póze.

Více informací

Prkno pořídíte tady.

 

 


2. Nitro Glory Stomper Love

2. Nitro love

Snowboard Glory Stomper Love má design, kterej poukazuje na pozitivní hodnoty jako užívání si života, péče o přírodu a života v harmonii, který rakouská značka Love zastává. Jak stojí v samotnym popisku na webu Nitro ,,Love snowboard je psychadelická horská dráha, která nese jediný pozitivní vzkaz. Všichni jsme jedna bytost.“ Prkno má Flat Out Rocker, takže je hravý a odpustí vám kdejakou chybu.

Více informací

Prkno pořídíte tady.

 

 

3. Rome Butterknife

3. Rome Butteknife

Přijít z ježdění a ještě ve snowboardovejch věcech si dát pizzu, to Rome celkem vystihuje. Možná i proto se letos na známym modelu Butterknife objevilo několik bytostí, modlících se k horký pizze a to jak nahoře, tak na skluznici. Velikosti zahrnujou čísla: 146, 149, 152, 155 – co dýlka, to jiná barva. Pokud děláte rádi pressy a buttery, 3D Rocker vám je ještě usnadní.

Více informací

Prkno pořídíte tady.

 

 

4. Drake Battle

4. Drake aloha

Prašanovou specialitkou je prkno Drake Battle. Havajsky vyladěná žena v horní části snowboardu láká na ten surfovej pocit, kterej je snem každýho powder milovníka. Dřevěnej design je v tomto případě bezpochyby plusovou záležitostí a na skluznici se navíc houpe palma. Zkrátka surfing jak má bejt. Pow Camber pomáhá v tom, aby ostrý zatáčky byly lehčí a prkno celkově hravější.

Víc informací

 

 

 

5. Arbor Cadence

Stylovej dámskej design prkna Cadence od firmy Arbor je tvořenej dvěma matrjoškama, který jsou na tomhle twin tipovym prkně nasměrovaný každá v danym směru jízdy. Vzpomínáte na trať na letošní olympiádě v Soči? Její součástí byla právě i bonkovací matrjoška. Prohnutí, kterýmu se u Arbor říká System Rocker dámám zajistí, že prkno bude správně poddajný a hravý. Vybírat můžete z velikostí 143 a 147.

Víc informací

Prkno pořídíte tady.