Vans se spojil s BAKER Skateboards. Obě značky zdůrazňují své kořeny ve skateboardingu a prezentují to prostřednictvím své další kolekce Holiday 2019.
Kolekce se točí kolem tří jezdců, kteří reprezentují jak Vans tak Baker Skateboards a není to nikdo jiný než legenda Dustin Dollin a mladý pušky Rowan Zorilla a Kader Sylla.

Kader představuje fialový model bot Era Pro, kde má svršek kombinaci semiše a zesíleného canvasu s potiskem šachovnice. Polstrovaný lem patky z hladké kůže a kovová očka. Tradiční vaflová vulkanická podrážka s logem Vans na patce nechybí ani u jednoho modelu. Velmi pohodlná, anatomicky tvarovaná vnitřní stélka UltraCush pro tlumení nárazů, odolná Duracap vrstva se zesílenou špičkou a polstrovaný lem patky pro větší pohodlí je také samozřejmostí. Na patě jedné boty natištěné logo Baker a na druhé Kader.

Slip-On Pro Colorway je věnovaná Rowanu Zorillovi v černo-červeném provedení se semišovou špičkou, koženým vnitřním polstrováním a brandingem Baker na patce a na stélce.

Dustin Dollin je pak podepsaný pod modelem Old Skool Pro v černo-bílé barevné kombinaci, doplněné o bílé tečky na středním panelu.

Celou kolekci Vans x Baker najdeš na POPNAME