Rčení „tichá voda břehy mele“ přesně sedí na brněnskej shop Boardmania.cz. Většina z vás o něm nejspíš nikdy neslyšela, a přesto už víc jak 13 let prodává skate a snow hardware, při čemž podporuje lokální jihomoravskou skate a snow scénu, sice potichu, ale riderům se dostává fajnovýho přístupu.Celá myšlenka pochází z tvůrčí mysli Boardmania.cz zakladatele, kterej jako „ajťák“ vždy hodně táhl k boardovým sportům, k věcem přistupuje easy going stylem a věci ho hlavně musí bavit.

Teamu se před pár lety efektivně a s vervou začal věnovat Bery, známá to moravská skate a snow postava, která se starala o riders jako Michal Galík, Leslie, Dan Beringer nebo Erik Argaláš. Bery fungoval víc než aktivně i díky svýmu levelu skateboardingu. Aktuální team Boardmania.cz se skládá jak z míň známých brněnských riders, tak i profláklých jmen:
Michal Leslie Veselý / Michal Gálík / Lukáš Halfar / Martin Smrž / Žeňa Grygoriev / Erik Argaláš

O shop se v současné době stará team manažer Ondra Kapitančik, kterej je s klukama v úzkým kontaktu, společně hodně skejtují a tak nejen testují prodávaný produkty, ale taky dávají podměty na zařazení nových, prostě skaters for skaters. Díky Boardmania.cz se například do ČR a SR po letech vrátila ikonická značka NOMAD SKATEBOARDS, na které vyrostla spousta top českých skaterů jako je například Marek Zápražný, Petr Horvát nebo brněnská star Honza Minol.

V létě se Boardmania crew sešla v Brně, pojezdila známé štatl spoty a dala si večerní pohodičku pod Špilasem. Na edit od Máry se můžete podívat nahorě a pro aktuální nabídku krámu nabíhejte SEM.