Téměř před 20 lety se k teamu DC připojil Stevie Williams a pomohl navrhnout i svůj pro-model bot. Williams OG, který je stále považován za jednu z nejvyhledávanějších skate bot na světě, a ta je nyní opět ve hře.

Směsice street skateboardingu východního pobřeží, hip-hopu, basketbalu a streetwearu z 90. let, to je přesně bota, která vyšla na světlo světa v roce 2000 a ihned se stala ikonickou záležitostí, která odrážela Stevieho ojedinělý styl, neuvěřitelný talent, nadlidský pop. Stevie objevil skateboarding ve věku 12 let a jeho domovskou destinací byla Philadelphia, kde v polovině 90. let bylo běžné označení pro Stevieho a jeho kámoše jako ( Dirty Ghetto Kids ) DGK, pro lidi z periferie.

Během několika desetiletí Stevie ambiciózně rozšířil svou lásku ke skateboardingu tím, že ji nasměroval do oblastí, kde by mohl mít pozitivní vliv. Otevřel skate obchody na obou stranách země, založil neziskový program Saved by Skateboarding, upevnil partnerství se značkami jak ve skateboardingu, tak mimo něj, objevil se ve videohrách Tony Hawk Pro Skater a založil vlastní značku.
V roce 2002 Stevie oprášil název z jeho dětství a zakládá svůj skate brand – DGK. Williams změnil celou jednu generaci skateboardingu a stal se tak navždy legendou.

Dnes, 14.9.2019 je oficiální celosvětový releas prodeje bot DC Williams OG a jsou k dispozici v limitovaném množství na POPNAME.