Připravte se na víkend s Vansem. Tahle značka má na naší scéně tradičně silné zastoupení. V CZ/SK teamu jsou jména jako Štěpán Bareš, Rišo Tury, Anička Rutová nebo Vojtěch Freitag. My jsme s celou skvadrou strávili spoustu času, a tak máme pro vás nachystané pecky na celý víkend. Následující dva dny vás budeme bombardovat všemožnými články, fotkami i edity s Vans jezdci a věřte, že se máte hodně na co těšit.  Začínáme už dnes jednoduchou soutěží na Instagramu o mystery box plný všemožných cen!

Pravidla soutěže jsou jednoduchá a najdete je v Instagramovým příspěvku tady dole. Sledujte celý víkend naše stránky a nic vám neunikne!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

‼️Víkend s VANS + Soutěž‼️ Připravte se na víkend s @vansskate ! Tahle značka má na naší scéně tradičně silné zastoupení. V CZ/SK teamu jsou lidi jako @stepanbares , @risotury , @annie_rutova nebo @___vf . My jsme s celou skvadrou strávili spoustu času, a tak máme pro vás nachystané pecky na celý víkend. Následující dva dny vás budeme bombardovat všemožnými články, fotkami i edity s @vansskate jezdci a věřte, že se máte hodně na co těšit. Začínáme už dnes jednoduchou SOUTĚŽÍ o mystery box plný všemožných cen! 👇👇👇 Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí napsat do komentáře, kdo by podle vás měl mít jako další promodel bot u Vans. Vítěze následně vylosujeme v pondělí. Sledujte celý víkend stránky boardmag.cz a nic vám neunikne 🔥 📸 @chavala2009 #boardmagcz #vansskate #soutez #soutěž

Príspevok, ktorý zdieľa boardmag.cz #boardmagcz (@boardmagcz),