Máme tu klasickej přehled nejsledovanějších článků z uplynulýho roku. Znovu jsme se zaměřili čistě na naši vlastní produkci a tady je desítka videí, který vás nejvíc zaujaly. Děkujeme za vaši přízeň a slibujeme, že i v roce 2015 se vám budeme snažit přinášet stejně zajímavej matroš!

1. Versus – Tomáš Raiser vs. Štěpán Rokos – číslem jedna v uplynulym roce byl souboj prvního kola zimního Versusu, do kterýho se vložily i rapový labely, slibovaly se třeba i mixtapy za hlasy, a tak podobně. Nakonec dál šel Tomáš Raiser, kterej to dotáhl až do semifinále. Versus ve statistikách obecně hrál prim, ale aby tenhle přehled byl o něčem, vybrali jsme jen nejsledovanější souboj letního a zimního klání.
2. Versus – Rišo Tury vs. Pavel Fořtík – co se týče skejtovýho Versusu, nejvíc vás zaujal battle vítěze z roku 2013 a pozdějšího krále tohodle klání v roce 2014 Riša Turyho s Pavlem Fořtíkem.
3. Česká snowboardová reprezentace na Stalinu – stavba snowparku v olympijskym parku na Letný se v diskuzích řešila opravdu hodně a video z jeho otvíračky máme na třetím místě našeho žebříčku. Stalinovi se i přes všechny obavy nic zásadního nestalo, jezdí se tu vesele dál a doufáme, že ještě pár let bude.
4. Co si skejtři myslej o koloběžkářích? – nejsledovanější video roku 2012 a 2013 je v top 10 i teď, a to na čtvrtym místě. Tahle tématika je totiž bohužel aktuální furt a stále.
5. Pepa Tipanic v Řepích – Pepa Tipanic s naším kameramanem Bugatr0nem vyrazil do Řep, kde vznikl víc než slušnej technickej edit.  Pepovi držíme palce, ať ho konečně opustěj vleklý zdravotní problémy a killí vždy a všude jako dřív!
6. DIY Playground – číslem šest je video ze stavby a následnejch session na spotě DIY Playground, kterej na jaře vyrostl v Praze. Doufáme, že spousta z vás načerpala inspiraci a podobnejch staveb uvidíme víc a víc!
7. Ivan Thai na Štvanici – Bugatr0na k natáčení vyzval i Ivan Thai, kterýho už na skejtu nevídáme až tak často. V nohách toho ale furt má dost, což předvedl na Štvanici.
8. Lukáš Cína – Trick Tip – nollie press hardflip – osmej flek patří Lukášovi Cínovi a jeho trick tipu na neobvyklej nollie press hardflip. Tak schválně, kolik z vás se ho naučilo?
9. Rišo Tury a jeho heelflipový peklo v SNV – Rišo Tury skatepark ve Spišský Nový Vsi miluje a naučil se tu už velkou spoustu triků. V Bugatron0vě editu ze začátku roku tu ukázal, co všechno umí vracet přes heelflip.
10. Dršťková – Martin Bureš – desítku zakončujeme hrozivym crashem Martina Bureše aka Buráka. Ten se rozhodl bonelessem přeskočit ze střechy na střechu, což ale úplně nevyšlo…