28. 6. – 30.6. 2019
Praha, Štvanice – skatepark
Předprodej: GOOUT.CZ
MYSTICSK8CUP.CZ
FB: @MysticSk8Cup
IG: @mysticsk8cup

Třídenní svátek skateboardingu, který proběhne na pražské Štvanici ve dnech 28. – 30. června 2019, bude hostit více jak 160 jezdců ze třiceti zemí, včetně početných výprav z Argentiny, Francie, Izraele, Polska nebo Brazílie.Koncertní program odstartují v pátek UglyKidJoe (USA) aBurningSteps (CZ), v sobotu naváže hip-hopové trio z New Jersey, LordsOfThe Underground, kterému budou předskakovat mexičtí LoztMezcal. Nedělní program uzavřou PSH s devadesátiminutovou show složenou z největších hitů za poslední dvě dekády.Každý večer následuje afterparty s dýdžeji (Lucas Hulan, Robot, David Bowles, Kuba Soulcheck, IllRick, Kolack, RifRaf, Lu2, Schwa, Tráva, Fatty M, Lumiere, Chocky, Kočkaa Noir). V sobotu a neděli bude na www.mysticsk8cup.cz spuštěn živý přenos.

Účast do závodů potvrdili např.:

Andy Anderson

AdrienBulard

Ke’Chaud Johnson

Derek Scott

Mike Piwowar

Antoine Laurent

Předpověď ukazuje, že nás čeká nejen parádní počasí, ale také vysoké teploty! Proto bude v Relax zóně, která bude letos opět zázemím pro bohatý doprovodný program, zpřístupněna travnatá plocha na břehu Vltavy se vstupem vody na celodenní koupání.

Vstupenky v předprodejiseženete do čtvrtka 27. 6., v pátek a v dalších dnech bude možné zakoupit vstupenky pouze na místě, a to jak na jednotlivé dny, tak i pouze večerní – koncertní vstupenky se vstupem do areálu od 18h. Více informací na www.mysticsk8cup.cz.