Ani během letošní zimy nezůstanete ochuzeni o snowboardovej Versus, soutěž o prize money 20.000 Kč, která se trochu pozměnila a ponese se v duchu souboje Česka a Slovenska! Top rideři obou zemí budou klasicky svádět battly za pomoci svejch čtyř triků, na jejichž natočení budou mít tejden. Versus budeme nahazovat každý pondělí od 29.12.2014 a těšit se můžete celkem na 15 klání. Z obou národů se nejdříve vyberou dva nejlepší jezdci, který v semifinále narazej na dva nejlepší z druhý země. Vítězové těhle soubojů si to pak rozdaj ve velkym finále!

A kdo tedy pojede? Za ČR to budou čtyři nejlepší z minulýho roku (Honza Nečas, Martin Mikyska, Martin Matoušek a Tomáše Raiser), dva nejlepší z kvalifikace, kam jste mohli zasílat svý videa (Michal Biša a Kuba Šimůnek) a majitelé dvou divokejch karet (Petr Horák a Dušan Kříž).

Slováci se kvalifikace zúčastnili v hodně hojný míře, což nás inspirovalo právě ke změně formátu soutěže. Nastoupěj za ně Julo Petrík, Boris Karolčík, Roman Röth, Maťo Nedorolík, Maťo Dolník, Zoltán Strcuľa, Dávid Kordiak a Dušan Bízik.

Jak už jsme říkali, vše začíná už 29. ledna, těšte se!

Následuje ještě rozlosování jednotlivejch battlů a dvě nejlepší videa z kvalifikace, zbytek zveřejníme v následujících dnech.
VErsus 2015