Jako blesk z čistýho nebe letos na českej trh vlítla nová firma Charge skateboards, která si za tu chvíli získala dost přívrženců. Ještě, než začne zima, se od ní dočkáme streetovýho promo videa, o kterym vám teď Fanda Šesták prozradí všechny potřebný informace.

Čau Fando, nejdřív se zeptáme, jak jste zatím s klukama spokojený s rozjezdem Charge skateboards?
Firma jede necelej rok a děláme, co můžem, aby to bylo pořád jen lepší. Během týhle doby jsme rozjeli projekty jako například videa 5 shots či podpořili sérii závodů pro prcky s názvem Board 4 Future, která ukázala pár slušnejch talentů. Designy nám dělaj skejtři a těšte se ještě na pořádný pecky! Je super, že scéna dokonale pochopila hlavní myšlenku naší firmy, supportuje nás a my jí za to hrozně děkujeme. Budeme se snažit nesejít z cesty a dělat to dál v tomhle duchu…

Tenhle rozhovor děláme k příležitosti vydání teaseru na vaše nový promo. Kdy vyjde a na co se můžeme těšit?
Video vyjde 1.11.2016 a na den předtím je plánovaná i malá premiéra v Darkslidu. Můžete se těšit na celej tým ve složení já, Štěpán Bareš, Honza Rathouský, Vojta Freitag, Štěpán Laštůvka a Dominik Kirka. Jezdilo se na spotech v Praze, Grazu, Kodani, Ostravě nebo Budapešti, no a o víkendu máme v plánu hecnout ještě Bratislavu, protože Slovensko prostě milujeme. Délka proma bude okolo pěti minut.

Prozradíš, od koho se můžeme těšit na největší bangery?
Jméno neprozradím, ale můžu poradit, že je to kluk, co měl nedávno operaci a byl dva měsíce mimo hru. Místo toho, aby mu to ubralo na kvalitě jeho skejtování, tak mu tohle zranění dodalo takovou motivaci, že se z toho poserete.

Budeme se těšit a díky za rozhovor!