Foto/video: Kubo Krížo

Marek Kocák a Eda Jarolimek ve spolupráci s fotografem Kubem Krížem vystřihli pro POPNAME tento krátky edit i s fotkama pro nadcházející releasu bot Nike Sb dunk Chicago.

Verze bot Nike SB Dunk Low „Chicago“ odkazuje k barevnému schématu, které proslavil létající král z Windy City. Michael Jordan poprvé obul legendární model bot Air Jordan 1 v roce 1984 na palubovce Madison Square Garden v New Yorku v dresu Bulls a nastartoval tak novou éru ve světě sneakers.

Ověřené barevné odstíny boty mají jasnou inspiraci v barvách teamu NBA Chicaga Bulls. Boty Nike SB, ikonický model Dunk Low Pro Chicago v kombinaci červené, černé a bílé. Svršek je vyroben z hladké kůže, odlehčená cupsole podrážka má navíc Zoom Air polštář na tlumení nárazů. Klínek na jazyku zajišťuje dokonale padnoucí střih, který je zárukou vynikajícího kontaktu s prknem a jeho ovládání. Lem kotníku je opět polstrovaný pro větší pohodlí. V balení jedny bílé tkaničky navíc.

Tyto boty budou v prodeji na POPNAME formou Raffle již od pondělí.
Pravidla a podmínky RAFFLE prodeje bot Nike SB Dunk Low Pro Chicago.
Čti pozorně!!!
Ten se bude otevírat formou registrace a dále splnění podmínek na našem instagramovém účtu @popname_cz
Těchto 5 bodů musíš splnit, aby jsi se dostal do RAFFLE slosování:

1. Vyplň a zaplať registrační formulář. Registrační okno otevíráme zde, na konci článku a to v pondělí 07.09.2020 v 9:30 a uzavřeno bude náhodně během téhož dne dopoledne.

2. Sleduj náš instagramový profil @popname_cz

3. Dej like fotce s boty Nike SB Dunk Low Pro Chicago, která se objeví ve čtvrtek odpoledne na našem instagramu @popname_cz

Pro kontrolu je i na konci článku.

4. Do komentu k této fotce označ své tři kámoše z Instagramu.

5. Určeno pouze pro Českou republiku a Slovenskojeden pár na osobu, žádné adresy pro přesměrování!

Cena bot je stanovena na 2699 CZK / 100 €.