Před pár měsíci jsme vám přinesli teaser na video kameramana Radima Brunovskýho, který dostalo název Moravian Killaz a dalo si za úkol trochu zviditelnit moravský skryťáky. Čekání je za námi a vy si teď můžete vychutnat celej tenhle projekt v online premiéře. Máte to pěkný kluci, jen tak dál!

Radima jsme ještě poprosili o krátkem komentář jeho práce: Představuji vám video Moravian Killaz. Osmičlenný tým si dal na jaře tohodle roku jasnej cíl, natočit moravský full video plný skryťáků. První shot padl na jaře 2014 a v tu dobu se nějak vyrýsoval i název videa. Po tom, co jsem řekl, že bych s klukama rád udělal full video, začli být hrozně nahecovaní, hned se točilo na streetu, ve skateparku a padaly vraždy!

Nejvíc z celého videa mě překvapili hlavně Daniel Kanis a Josef Kubík, kluci o kterých nejspíše jen málo z vás někdy slyšelo. Premiéra proběhla 13.12. v olomoucké SF crew minirampě, sešlo se kolem 20 lidí a celý večer se nesl v underground atmosféře. Jménem všech skaters ve videu bych chtěl poděkovat redakci Boardmagu, SF Crew a všem lidem, co nás sledují a podporují. Užíjte si video a my od jara začínáme točit Moravian Killaz vol.2. Peace!“