Japonsko v Čechách opět zabodovalo a ukázalo, že má v rukávu schovaný svoje mladý esa. To, co předváděl Ikeda Daisuke, bylo naprosto neskutečný, týpek jezdí doslova všechno a nezná svých hranic, v tomhle případě je první místo naprosto zasloužený. Druhej flek si odnesl Primitive rider Jake Ilardi, jehož polety v největším radiusu nemohly nechat nikoho chladným. Třetí place si přivlastnila Argentina, přesněji Matias Dell Olio, kterej všem ukázal, že je opravdu kvalitní technik.
V holčičí kategorii nejlíp obstála mlaďounká Keet Oldenbeuving, ta za sebou nechala Lore Bruggemanovou a Roos Zwetslootovou.
Bowl byl klasicky pro diváky nejatraktivnější a hovada jako Jaime Mateu, Dannie Carlsen a spousta dalších se předvedly v tom nejlepším světle. Třetí místo si tak odnesl již zmiňovaný Jaime Mateu, na druhej post ho předběhl Dannie Carlsen a zlato za ty nejbrutálnější polety si vyskejtoval Mikee O’Friel.
Všem riderům letí obrovská gratulace a organizátorům velké díky za další ročník nadupanýho závodu. Edity, fotky a další info čekejte brzy u nás na webu!