VErsus 2015

Jak už víte, ani během letošní zimy nezůstanete ochuzeni o snowboardovej Versus, soutěž o prize money 20.000 Kč, která se trochu pozměnila a ponese se v duchu souboje Česka a Slovenska! Top rideři obou zemí budou klasicky svádět battly za pomoci svejch čtyř triků, na jejichž natočení budou mít tejden. Versus budeme nahazovat každý pondělí od 29.12.2014 a těšit se můžete celkem na 15 klání. Z obou národů se nejdříve vyberou dva nejlepší jezdci, který v semifinále narazej na dva nejlepší z druhý země. Vítězové těhle soubojů si to pak rozdaj ve velkym finále!

A kdo tedy pojede? Za ČR to budou čtyři nejlepší z minulýho roku (Honza Nečas, Martin Mikyska, Martin Matoušek a Tomáše Raiser), dva nejlepší z kvalifikace, kam jste mohli zaslat svý videa (Michal Biša a Kuba Šimůnek) a majitelé dvou divokejch karet (Petr Horák a Dušan Kříž).

Slováci se kvalifikace zúčastnili v hodně hojný míře, což nás inspirovalo právě ke změně formátu soutěže. Nastoupěj za ně Julo Petrík, Boris Karolčík, Roman Röth, Maťo Nedorolík, Maťo Dolník, Zoltán Strcuľa, Dávid Kordiak a Dušan Bízik.

Toť vyčerpávající info, no a níže se můžete mrknout, jaká videa došly do kvalifikace! Díky za všechny z nich!

Kuba Šimůnek

Michal Biša

Tomáš Löttl

Ondra Camrda

David Čonka

Dominik Veselka

Matouš Tišer

Zoltán Strcuľa

Maťo Nedorolík

Maťo Dolník

Martin Blaško – nemůže jet kvůli zranění

Julo Petrík