Nedávno nám do redakce dorazil tip (moc děkujeme Emovi za fotky a vizualizace ) na schválenou výstavbu nového skateparku v Kadani u Chomutova. Zakousli jsme se do searche a přinášíme Vám pár informací z místa dění. 

Kde se bude stavět?

Nový skatepark bude stát na místě asfaltové plochy bývalého dopravního hřiště, které se nachází poblíž autobusového nádraží. Doposud zde stojí skatepark s překážkami, který ale za léta zcela ztratil svůj šarm a samotný povrch tady vypadá na neslušné struhadlo.


Kdo to postaví a kdy se začne stavět? 

Zhotovitelem, tedy stavební firmou zhotovující tento projekt, se stala všem známá Mystic Constructions s.r.o., která prozatím o tomto novém skateparku na svých webových stránkách mlčí. Celková částka ze strany investora, v tomto případě města Kadaně, se vyšplhala na více než pět milionu korun. S výstavbou by se měli začít od začátku nového roku a na apríla se může žertovat o všem jen ne o tom, že už stojí nový skatepark.


Jak to bude vypadat?

Podle dostupných zdrojů by mělo jít o celo betonový park s převážně streetovými prvky, ale taky zde najdeme centrální bowlovou část, která nezklame žádného poolistu.


Zdroj: Veřejné Zakázky