Do skladů SNOWBOARD-ZEZULA už dorazila horká várka snowboardů a vázání ARBOR pro letošní zimu 2019/2020 »

Už od roku 1995 je zásadní myšlenkou značky ARBOR SNOWBOARDS především využití přírodních materiálů. Spolupracují s uznávanými umělci a usilují o výrobu šetrnou k životnímu prostředí. O členech týmu je ve světě víc než slyšet a tvoří jej srdcaři jako Bryan Iguchi, Frank April, Erik Leon nebo Scotty Vine. Uvědomělost, preciznost a styl jde ruku v ruce.

Kalifornskou značku ARBOR nemusíme mezi fanoušky zimních sportů dlouze představovat. Mezi výrobci snowboardů má tenhle brand přední postavení. Vyrábí totiž produkty prvotřídní kvality, na designech spolupracuje se skvělými umělci či usiluje o výrobu šetrnou k životnímu prostředí. Mimo jiné na světové špičce všech snowboardových riderů najdete jména jako Bryan Iguchi, Frank April, Erik Leon nebo Scotty Vine – a ano, jsou to jezdci Arbor. Není proto divu, že má tahle značka ve světě takový věhlas.

ARBOR vyrábí jedny z nejlepších snowboardů na světě už od roku 1995. Tato core značka je dnes synonymem pro výkon, kvalitu a ochranu planety. ARBOR Collective jsou návrháři, umělci, jezdci a přátelé, jejichž mise je jasná – „Build Things & Ride Them“. Arbor také finančně podporuje projekty na obnovu lesů Koa na Havaji. Tento program nazývá „Returning Roots“ a přečíst si o něm můžete ZDE.

Tutově se zaměř na tři novinky ze spolupráce se skvělými ridery: pro model Franka Aprila WestmarkBryan Iguchi Pro a poslední bomba, model Shiloh, jehož design pochází ze štětců Aarona Draplina.

Dámy jistě potěší, že Arbor připravuje prkna se skvělými designy i pro ně. Libo-li motiv květin v podobě Arbor Cadence? Nebo spíše celodřevěný design modelu Ethos či Swoon… Tady nelze šlápnout vedle.

Kromě snowboardů připutovaly i vázání ArborCo si budem, všechna tahle vázka jsou jedno lepší než druhé. Kdybychom ale museli skutečně zmínit alespoň některá, tak mrkej třeba na pánský model SpruceHemlock nebo Cypress.

Jako žena hoď očko spíše pomodelu Acacia nebo Sequoia. Nejen, že se v nich skvěle jezdí, ale vypadají navíc i dost stylově.

Všechny tyto produkty od ARBOR SNOWBOARDS najdete na SNOWBOARD-ZEZULA.