To by nebylo pořádné zahájení zimní sezóny bez SNOWBOARD ZEZULA Winter Openingu. Připomeň si tenhle event v našem reportu níže.

Obchod byl na otvíračce 30. října přímo narvaný k prasknutí! A není divu, Winter Opening je ve zdejších končinách tak trochu legendární záležitostí, kterou je potřeba zažít. Pokud jsi ale neměl to štěstí, alespoň si pročti tenhle krátký report a zkus si to přinejmenším představit. Máš motivaci přijít příští rok taky!

Včelí úl by byl nejspíš dostatečným přirovnáním k našemu středečnímu shopu. Všude se to hemžilo lidma s pivkem či kávou v ruce, kteří si tohle odpoledne přišli užít. Pro ty nejmladší byl připraven BURTON RIGLET PARK, tedy mini snowboardové středisko. A už teď je nám jasný, že mladá nadějná snowboardová krev přichází. No čekají nás úplný zlatý časy!

Věkově neomezená pak byla výzva pro všechny věkové kategorie ve formě namalování si vlastního nákrčníku v koutku GRAVITY ART OF NECKIES. Stačilo zapojit pravou mozkovou hemisféru, položit se do rytmu hudby DJ Mehdiho a jet si na svý vlastní vlně kreativity.

Ti, kteří ze sebe vydali svou uměleckou duši, si mohli trochu odpočinout a načerpat nové informace pasivní formou na výstavě ke 30 letům existence české značky Horsefeathers. Takže od teď už víš, že Plzeň nám Čechům dala nejen dobrý pivo, ale i skvělou snowboardovou značku.

A pokud jsi měl nutkání po něčem na zub, přišel ti vhod HORSEFEATHERS BIRTHDAY CAKE DIVE. Soutěžící mezi sebou bojovali o to, kdo z nich se prokouše dortem nejdříve a uloví si kromě sladkého dezertu i pořádnou výhru.

Co ale nenechalo žádného návštěvníka klidným, byl velký zářící kvárd ledu na kopce sněhu před prodejnou. Všichni hořeli nedočkavostí, co se za touhle exhibicí skrývá. Jednalo se o další soutěž, a to konkrétně ICY ARBOR, neboli prosekej se pro nový model vázání Arbor a odnes si ho domů. Bylo to děsně napínavé, ale nakonec se povedlo a člověk zvítězil nad kusem ledu.

Po mrazivém kontestu bylo záhodno se trochu rozehřát. A jak jinak, než další soutěží? Vyhlásil se nelítostný souboj KING OF SCREWDRIVER v nejrychlejším přimontování vázání ke snowboardu.

A když už jsme u těch snowboardů, tak třešničkou na dortu byla návštěva zakladatele a spolumajitele značky Nitro, Tommyho Delago. Přiletěl až z Ameriky při příležitosti 30 let od založení značky (ano, během jednoho roku vznikly dva skvělé snowboardové brandy!). K příležitosti oslav značka vyrobila devatenáct limitovaných snowboardů pro svých devatenáct největších prodejců Nitra po celém světě. Tommy se tedy vydal na cestu, aby osobně tyto snowboardy prodejcům předal. A SNOWBOARD ZEZULA, se může pyšnit jedním z těchto několika výjimečných snowboardů!

Co si budem, tahle odpolední akce se protáhla až do pozdních nočních hodin, což samo o sobě dokazuje, jak skvělý to bylo.

fotografie: Radek Mauer