Mnozí z vás Ondru Bauera a Terku Čermákovou znají z české snowboardové scény, kde jsou již několik let jako doma. Těm co neví, se je pokusíme ve zkratce představit.

Ondra s Terkou jsou zkrátka lidi pro každou srandu a jejich zkušenosti mluví za vše. Od závodění, natáčení videí, focení, backcountry zkušeností až po vlastní kreativní tvorbu. Pokud má smysl někoho podporovat, jsou to právě oni a to si všimli aj u Snowboard-Zezula.

Před několika dny si vyzvedli nové hračky od Arbor Snowboards a hned je vyrazili na kopec otestovat, při té příležitosti vzniklo i tohle skvělé video.

Snowboarding je pro Ondru a Terku tou nejlepší relaxací a zároveň i skvělou inspirací.

Díky snowboardingu se potkali, díky snowboardingu začali natáčet i fotit, a to vše společně s tvorbou designu a architektury vytváří pod jejich značkou OBA creators.

Na práci na volné noze je nejlepší… volná noha… Když napadne, mizí od počítače směrem do hor.

Ideálně kombinovat split, prašan, park… Baví je to všechno, baví je snowboarding.

V létě se rozhodně nenudí a když je volná chvilka, rádi se svezou i na skejtu ve vlastní minirampě.

Nedávno se na kopci ve Vítkách potkal Ondra i s dalšími členy teamu – Porkert Bros. Tak sleduj jak užili společnou session.

Tolik pro představení OBA creators, Terky a Ondry. Určitě vám toho postupem času budeme z jejich tvorby a lásky ke snowboardingu ukazovat víc.