V pátek 5.7. se do stalinských archivů zapsala další významná událost. Supra tým se v rámci evropské tour „Rise & Defy“ opět ukázal v Praze! Spencer Hamilton, Clint Walker, Dee Ostrander, Lizard King, Sascha Delay a legendy Tom Penny nebo Chad Muska. Všechna tato jména spolu s team managerem, kameramanem a fotografem zavítala v pátek večer na podpisovku do pražského SNOWBITCH shopu.

Následně se tým přesunul na celému světu dobře známý Stalin, kde na něj čekaly stovky fanoušků a těšily se na ten nejlepší skateboarding. Supra rozpoutala skvělou session na skočce a Spencer Hamilton následně do sérky vyhrotil neskutečný fs flip z devíti, což vyhecovalo zbytek party a následně za ovací publika proběhlo skejtování na vzpomínaných schodech, kde padla nejedna vražda.

Nakonec se celý Supra tým věnoval svým fanouškům, rozdával podpisy, fotil se a pak už jen odebral do hotelu. Další ráno totiž pánové museli odcestovat do slovenského Námestova a odtud zase hned do Polska. Jsme moc rádi, že československá scéna měla opět možnost přivítat takto zvučná jména a věříme, že jsme je všichni nahecovali k tomu, aby se tahle návštěva v budoucnu znovu opakovala. Omrkněte fotky Pepy Krejčího a video redakčního kameramana Mitche. See you next time Supra!