Ve spolupráci s nedávno kompletně předělaným internetovým skateshopem Darkslide.cz a firmou Nike SB tu máme vánoční soutěž o kupu skvělejch cen. Tři autoři nejzajímavějšího komentáře pod článkem si odnesou balíčky, ve kterejch budou moct najít třeba i boty, mikinu nebo bágl Nike SB. Více informací prozraděj následující řádky!

Jak jsme již předeslali, Darkslide web prošel kompletní rekonstrukcí. Vše je teď přehlednější, intuitivnější a nakupování se tak stalo mnohem příjemnějším. Jakožto hlavní novinky jsou připraveny doprava zdarma při nákupu nad 1.500 Kč (na Slovensko nad 3.000 Kč) a platba kartou. Na Darkslide.cz naleznete širokou nabídku skate desek, koleček, trucků a dalšího hardwaru, boty, oblečení, batohy a spoustu dalšího zboží. Jakožto účastníci soutěže máte možnost vše nakoupit ještě s dodatečnou 10% slevou, při objednávce stačí použít slevový kupón „Dárkšlíd“.
web
A v čem tedy spočívá zmiňovaná soutěž? Jak jste mohli vidět včera u nás na webu nebo ve videu níže, Darkslide tým rád cestuje a byl už na nejedný tour. My po vás tedy chceme v komentářích pod článkem slyšet, kam by vedl váš nejvysněnější skejtovej trip a důvod, proč tomu tak je? Komentovat a snít můžete do půlnoci příští středy, tedy do 17.12.2014.


A o co se tedy přesně hraje?
1. místo – boty Nike SB + mikina Nike SB + kulich Nike SB
1nikedark2. místo – batoh Nike SB + kšiltovka Nike SB + ponožky Nike SB
2nikedark3. místo – triko Nike SB + kulich Nike SB
3nikedark