Jaro je v plném proudu a konečně se začínají množit skate akce jak v Česku, tak na Slovensku. Tento první květnový víkend si můžete vybrat ze tří akcí, které rozhodně budou stát za to, tak se pojďte podívat, kde všude se něco děje!

Refresh Contest 10
6.5.2017 – Štětí
Přijeďte přivítat Jaro na jubilejní desátý ročník Refresh Contestu, kde se každoročně sejde pořádná várka těch nejlepších skaterů z Čech. Čeká vás klasický závod, ale potom i hippie jump a oblíbený death race, takže určitě bude na co koukat!
Více info zde

SKATE of Highland
6.5.2017 – Havlíčkův Brod
Parta z Havlíčkova Brodu se rozhodla udělat něco pro tamní scénu a tak uspořádala závod s názvem SKATE of Highland. Od 13:00 se můžete těšit na klasický závod, poté se odjede best trick a ollie contest, ale skateboarding vás nemine ani na after party v klubu Oko, kde se pojede GoS, tak doražte!
Více info zde

VEST KOUST Skate day, film Night
6.5.2017 – Vel’ký Krtíš
VEST KOUST partička vás zve do zrekonstruovaného miniskateparku na ZŠ A.H. Škultétyho, kde od 13:00 začínají best trick contesty, který bude doprovázet grilování a kvalitní hudba. Večer se potom v Marťáku můžete podívat na videotvorbu VEST KOUST Crew, dovalte!
Více info zde