SKRYŤÁCI ROSTOU JAK HOUBY PO DEŠTI, DALŠÍM JE JEGOR NOVIKOV

Autor: 3DMr.Q | Vloženo: 12.9.2012 Sdílet na FaceBooku Kód článku Ptej se autora Poslat známému Tisk článku

Jegor Novikov z Prahy nám poslal svůj novej profil, kterej natočil během letošního léta. O hustý triky v něm rozhodně není nouze, a tak nebyl pochyb o tom, že si zaslouží trochu větší prostor. Více o Jegorovi se dozvíte v dalším pokračování rubriky Skryťák.


Na začátek se nám prosím představ...

Jmenuji se Jegor, je mi šestnáct let, před rokem jsem se přestěhoval do Prahy, jezdím čtyři roky a jsem bez sponzorů.

Předtím si bydlel v Brně, že? Proč ses přestěhoval?
V Brně jsem bydlel asi jedenáct let. Přestěhovali jsme se hlavně proto, že i já i máma jsme chtěli nějakou změnu, zkusit něco novýho. Vlastně to mám lepší i se školou, protože jsem se dostal na státní gympl a tak neplatím žádný školný jako v Brně.

Líbí se ti v Praze víc?
Praha mě baví víc. Vzhledem k tomu, že je to mnohem větší město než Brno, poskytuje daleko víc možností, jak ve skejtu, tak i v tom ostatním. Pořád se tu něco děje a vlakový nádraží tu navíc nesmrdí hovnama jako v Brně. Na druhou stranu mám v Brně kamarády, se kterýma jsem chodil jezdit a kteří mi tu trochu chybí.

S kým to třeba bylo a s kým nejčastějc chodíš jezdit teď?
Chodíval jsem jezdit s Milanem Hoškem, Tomášem Nosskem, Petrem Kalenským, Kapošem, celkově se všema z Juliánova. Jsou to super lidi. Teď chodím jezdit na Stalina, většinou sám, ale tam vždycky někdo jezdí, tak to vůbec nevadí. A občas zajdu i na nějaký spoty. Přijde mi, že je tu fakt hodně míst na ježdění, ale ještě se tu moc nevyznám, tak mě musí vždycky někdo navést.

Ke Skryťákovi samozřejmě patří hlavně video. Jak se natáčelo to tvoje a co ti v něm udělalo největší radost?
Točil sem hlavně o prázdninách, většinu jsem natočil na stativ a svou kameru, pár záběrů mám pak od Milana. Radost mi udělal var na výstavišti, protože jsem měl loni problém s kotníkem a schody nebo gapy jsem vůbec nejezdil.

Máš kromě skejtu i nějaký jiný záliby?
Kromě školy už toho moc nestíhám, mám rád hudbu, hlavně rap a taky koukám na South Park. Občas si něco přečtu, poslední dobou mě dost baví Stephen King, hlavně ty starší knížky jako Christina nebo Hřbitov zvířátek, ty jsou fakt dobrý.

Jak si vyděláváš na skejty a boty? Nějaká brigáda?
Na skaty mi zatím dává peníze máma, deska mi vydrží tak měsíc, boty kolem dvou. Kupuju si boty Nike SB, ty drží fakt dobře.

Co nebo kdo tě v ježdění nejvíc ovlivňuje, inspiruje?

Z Čech mě baví Pavlačič, Lišivka, Kocák, Lukas nebo Hronek, mají super styl. Ze zahraničí pak třeba Jimmy Carlin, Sewa Kroetkov a hlavně Nick Tucker, ten steeze je nejlepší!

Je ještě něco, co bys rád dodal závěrem?
Chtěl bych hlavně poděkovat Křovímu za edit, líbí se mi jak to udělal. Pak taky mámě, tý úplně za všechno. Lidem bych chtěl vzkázat, aby se nefotili před zrcadlem, protože je to fakt teplý. Díky, čau.


27.10.2014

Find Snowboarding - Rome Party

Find snowboarding je název nové trilogie snowboardových snímků od Rome snowboards, ve které Vás Rome jezdci pozvou do di...


Mapa počasí

POČASÍ

Aktuální přechod bouřek v ČR


AKCE

Finále druhýho ročníku skejtovýho Versusu je tu!

RIDERS

Mlaďasové z Nike SB si dali dvoudenní session v berlínském Sheltru

LIFESTYLE

Playboy znovu prichádza s dokonalým spojením hrudníkov a skateboardingu

BYZNYS

Představujeme vám náš novej projekt bmbazar.cz

ŠKOLA

Lukáš Cína vás zasvětí do tajemství nollie press hardflipu© 2011 BoardMag | Webové stránky: NETservis s.r.o.