Krušnohorská parta Maximal Animal o sobě dává vědět svou další aktivitou, kterou jsou zimní kempy. Kluci pro vás připravili tři termíny v zimě 2018. Pokud se chcete přiučit něco nového a hledáte vhodné místo, tady je jedna nápověda.

Tyhle snowkempy jsou jedinečné chvíle na sněhu, které jsou určeny lyžařům, snowboarďákům, začátečníkům nebo pokročilým. Díky originalitě party Maximal Animal, kterou nikde jinde nepotkáte a více jak 10-ti leté zkušenosti s nimi poznáte krásy těchto sportů a okolí. Mají své osnovy učení a heslo „Škola hrou“.

Program je nastavený na maximální prožitek času. jízda s profesionálními jezdci, unikátní snowpark, jízda v terénu, jedinečná výuka, večerní ježdění, noční program, exkurze lanovky, test centrum, vyhlídky, soutěže, hry, závody, výlety, aquáč, grilování, legrace, kamarádství, zábava, párty, večerní program a večerní ježdění.

V nadcházejícím roce 2018 jsou pro vás připraveny hned tři termíny na Klínovci.

Leden
17. – 21. 1. 4nocí, 3dny skipas, cena děti do 15let 5.490,- / Cena dospělí 5.990,-

Březen
4. – 10. 3. 6nocí, 5dnů skipas, cena děti do 15let 7.490,- / Cena dospělí 7.990,-

Duben
1. – 8. 4. 7nocí, 5dnů spipas, cena děti do 15let 6.990,- / Cena dospělí 7.490,-/ + VIP večerní ježdění v dubnu i se snowparkem 390,- jediné v ČR.

Ceny jsou bez jídla, ale dá se domluvit s ostatními z baráku na společném vaření. K dispozici jsou dvě velké kuchyně v luxusním ubytování alpského stylu chaty Apolena.cz. V případě malých dětí od 6ti let je možnost pečovatelky 350,- na děcko, po domluvě za vás kluci i nakoupí. Foto a video z kempů je součástí ceny.

PŘIHLÁŠKU NAJDETE ZDE.

Odkaz na fotky a videa ze snowkempů Maximal Animal najdeš ZDE.