Po sešlosti v Jilemnici Dárkšlíd Miniramp Series přivítala perfektní rampa v Nižboru kousek od Berouna. Tamní rádiusy nejvíc sedly Danu Daušovi, kterej si vyměnil minulý pořadí s Járou Kudílkem a šance na výhru v sérii před posledním závodem maj oba vedoucí rideři vyrovnaný.
Skupiny se znovu jely jamem po třech a všichni si od začátku pochvalovali tvar i rozměry rampy. Místňáci to tu maj najetý a za zmínku stojí hlavně Pavel Lisý, kterej jako by stylem i trikama jak z oka vypadl Collinu Provostovi. Nakonec zajel třetí místo a body do série navíc dostal i za příjemný překvapení dne. Zabíjeli taky starý známý z první zastávky. Jára Kudílek ke svejm klasikám přidal třeba vtipnej early grab shove-it jak z videa Daewona Songa nebo blunt flip bez rukou, ale na Dana Dauše to bohužel nestačilo. Ten tu totiž jezdil dlouhý lajny třeba i s fs a bs hurricanem za sebou a lítal hodně vysoko. Jeho fs shove-it nebo hardflip do fakie rozhodně patřily k vrcholům dne a i za ně Dan zaslouženě bral první flek! Best trickem dne byl vyhlášen fakie smith stall flip out Štěpána Bareše. Na konec dne to v rampě tak jako minule rozbalila kytarová kapela, kterou tentokrát byli nadupaní Braindead z Jičína.

Více asi netřeba psát, mrkněte na video a pokud chcete zažít něco podobnýho, doražte 17. února do Jablonce na finále série.

Body za druhej závod:

1. Dan Dauš 22 b.
2. Jára Kudílek 18 b.
3. Pavel Lisý 14 b. + 3 b. za překvapení dne
4. Fanda Šesták 10 b.
5. Štěpán Bareš 8 b. + 5 b. za best trick
6. Honza Horák 6 b.
7. Aleš Bubla 4 b.
8. Roman Kentoš 2 b.

Černoch 4 b. za to, že jezdil bomby a dal přednost pokru (Děvka dne)