Klínovec již tento víkend hostí jednu z největších událostí téhle zimy, druhý ročník Winter Areny. Kromě večerního hudebního programu se pojede v sobotu také snowboard a freeski contest o prize money v hodnotě 80 tisíc korun! A v neděli nebude chybět ani Nitro & Armada public contest.

Info o závodě:
Kategorie:( OPEN ) Snowboard – Freeski
Disciplína: Slopestyle, BestTrick
Systém: Kvalifikace (2x jízda). Finále (2x jízda). SuperFinále (3x jízda)
Prize Money: 80.000,- kč + věcné ceny
Sobotní den je určen Winter Arena SNB and SKI contestu. Stejně jako loni se tento contest pojede v oblíbené disciplíně slopestyle. Jezdec tak musí projet dráhu plnou skoků, zabrádlí a jiných překážek a rozvrhnout tak své triky aby za ně dostal ten nejvyšší možný počet bodů a odnesl si tak něco z 80.000,- kč prize money. Závod se pojede systémem kvalifikace, finále a velké superfinále. Po závodě je připravena divácky velmi oblíbená disciplína a to best trick. Jezdci se snaží udělat na vybrané překážce svůj nejlepší trik, který pak je dle obtížnosti ohodnocen. Novinkou v závodě bude půlhodinová session na skoku pod firmou 7/9/13 s názvem GET CREATIVE, soutěž o nejkreativnější trik. Celý den je doplněn o reprodukovanou hudbu, provázející speakry, chill zónou s občerstevním.

Neděle:
Nitro and Armada PUBLIC CONTEST
Kategorie: Snowboard – Freeski
Disciplína: Stairsset
Systém: Open jam
Prizes: Ceny v hodnotě 80.000 kč od Nitro & Armada
Public contest: je určen pro širokou veřejnost. V odpoledních hodinách bude vyhlášen závod na vybrané překážce, který je určen pro širokou veřejnost. Tento závod je určen pro lidi, kteří si chtějí vyzkoušet atmosféru velkého závodu a poměřit si tak svoje síly s ostatními jezdci. Ti nejlepší si domů odnesou některé z věcných cen odnašich partnerů. Závod je opět doprovázen reprodukovanou hudbou, provázejícími speakry, chill zónou s občerstvením a ani v neděli nebude chybět na místě happening s demo a test centry Freeride.cz Just Ride.

Ceny Nitro Armada public contest

O tyhle ceny se pojede Public contest

harmonogram obra¦üzek prizemoney obra¦üzek

Winter Arena není jen závod, ale i multižánrový hudební festival. Ve večerních hodinách se otevírá velkokapacitní párty stan, kde je pro všechny příchozí připravena velká hudební produkce v čele s headlinery: ZOMBOY, FOREIGN BEGGARS, TC, LOADSTAR, NEONLIGHT, LOO & PLACIDO, SKYLINE, Jager Vibes a mnoho dalšího.

final plaka¦üt ALL

Odkazy na facebookové události:
https://www.facebook.com/events/1764933233731990/?fref=ts
https://www.facebook.com/events/659387947442075/?fref=ts