Snowboardový camp Master-class už téměř není třeba představovat. Tento rok proběhl šestý ročník, z toho po druhé v Peci pod Sněžkou. Za společně prožitým a proježděným týdnem se sjel rekordní počet účastníků zájezdu, který se zastavil až na hranici třiceti. Akce je to opravdu pro každého.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Martin Černík by David Buček

Ke kormidlu se postavili ostřílení námořníci českého snowboardového moře – Martin Černík a Matěj Novák a k tomu jim zdatně sekundovali Martin Kaňůrek a Diana Augustinová, jména jež také není třeba zvláště představovat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Coachové Martin Kaňůrek a Diana Augustinová by David Buček

Plán tedy zněl vcelku jasně: našlapat do celého týdne co nejvíce snowboardingu a progresu a na závěr vyhlásit vítěze různých kategorií. Díky poctivé práci ski areálu Pec pod Sněžkou a Freestyle Area se mohli tento rok všichni prohánět nejen po skvělých sjezdovkách nebo ve snowparku, ale také v parádní funlině, kde byl i tunel, tudíž o zábavu nebyla nouze.

V lokálním snowparku se mohl doslova vyřádit každý, protože horní část byla určena pro začátečníky a spodní část pro pokročilejší až pro jezdce. Každý večer probíhal podrobný videokoučing a někdy přibyla i přednáška například o lavinách a freeridingu. Poté následovala volná zábava, která se poslední večer přetavila v excelentní koncert Radima Černíka a lokální pěvkyně Andrejky. Atmosféra byla nad pěti hvězdami, protože díky Martinově voodoo magii vydrželo krásné počasí přes celý týden, takže všechny zúčastněné čekala luxusní grilovačka na sněhu. Prostě a jednoduše, kdo nejel, zaváhal, ale naštěstí už se plánuje další ročník, takže není třeba věšet hlavu ani prkno na hřebík!

Užijte si edit od Radima Brunovského, mrkněte na master-class.cz a nezapomeňte, že v březnu 2016 jedeme znovu. Pro ty, kterým se nechce čekat než napadne sníh doporučuji léto vyplnit surfingem, kdy pro vás připravujeme jedinečný zájezd za vlnama www.surfchamp.cz.