Sice se na Šumavě čekalo dost dlouho na pořádnou nadílku sněhu, ale nakonec vyrostl pod taktovkou Freestyle Area na Špičáku parádní snowpark a nic nebránilo tomu, aby se mohl řádně otevřít. Více se už dozvíte z oficiálního reportu.

Snowpark na Špičáku je druhou sezónu v rukou party Freestyle Area a patří k několika málo místům, které můžete na šumavě plnohodnotně nazývat snowparkem. Začátek letošní zimy nebyl na sníh nijak štědrý a také teploty neumožňovaly intenzívnější zasněžování, nicméně konec ledna rozhodnul, že do šumavských hvozdů konečně pozve zimu.

Opening Snowbitch.cz snowparku na Špičáku byl naplánován na sobotu 31.01. a kromě čerstvě připraveného snowparku čekal na příchozí také doprovodný program v podobě bezplatného testování snb a freeski produktů, foto/video session nebo třeba Snowbitch.cz bestrick contest určený snowboardistům i freeskierům. Přísun energie po celý den zajistil Monster Energy a hudbou k tanci a shredu povzbuzoval po celý den DJ Lucky Boy.

Jak to vypadalo na openingu Snowbitch.cz snowparku napoví fotogalerie od Lukáše Oujeského a video od Martina Kolaříka z Make it Real film.

Na závěr velké díky skiareálu Špičák a hlavnímu partnerovi snowparku eshopu Snowbitch.cz
Dále pak ostatním partnerům openingu na Špičáku: Snowbitch.cz, Capita, Dragon, Union, 686, G-Shock, Drift, K2, Dakine a Monster Energy.
A samozřejmě také všem lidem, kteří do snowparku na Špičáku jezdí.