Nenechte si ujít letošní ročník FOMEITOP, prodejní a prezentační výstavy pro fotografy, který se bude konat 19.-20. září v Hradci Králové. Jestli někde nesmíte chybět, tak je to právě FOMEITOP 2019. Bohatý program, velká jména a jejich věhlasné fotografie a zkušenosti. Prožijte s námi dva inspirativní dny plné fotografie, videa a fotografického tisku.

Součástí FomeiTop bude letos i skate workshop s dlouholetým Boardmag fotografem Petrem Mercellem a skate exhibice s Adamem Löflerem a Štepánem Barešem.

Peter Mercell

Slovenský fotograf a skateboardista, který se od malička zaměřoval na audiovizuální tvorbu. V letech 2007-2012 byl studentem a skateboardistou, od roku 2009 začal spolupracovat s magazínem Board a Dirtbiker, kde byl od roku 2012 do 2017 hlavním fotografem, za toto období vyfotografoval úctyhodných 45 čísel. Také je tvůrcem dvou filmových skate dokumentů Monuments I (2016) a Monuments II (2017), které mapují Balkánské zapomenuté Monumenty, tyto projekty se kromě velkého úspěchu na CZ/SVK/PL scéně mohou pyšnit nominací ve Zlatém Klinici 2016 v kategorií produktový design.

Kromě Petra Mercella se na Fomei Skate Workshopu můžete těšit i na skate překážky s Fomei světly a ježdění se Štěpánem Barešem a Adamem Löflerem. Vstup na akci je ZDARMA. Těšíme se na vás!

Více info najdete na WEBU