Mystic Sk8 Cup nebyl vždy jen o skateboardingu, ale také o skvělé atmosféře, ke které bez pochyby přispěly i koncerty zahraničních kapel. Ne jinak tomu bude na 25. ročníku, který proběhne ve dnech 28. – 30. června 2019. V pátek se mohou návštěvníci těšit na kalifornské rebely UglyKidJoe, v sobotu pak na poctivý hip-hop z New Jersey v podání tria Lords Of The Underground. Na oba koncerty můžete zakoupit vstupenky i samostatně za 350 Kč.

UGLY KID JOE / pátek, 28. 6. 2019
Chvíli v nich slyšíte třeba Red Hot ChiliPeppers, pak se ale opře do kytary Klaus Eichstadt a všechno je jinak. Do rytmu si najednou podupává i fanoušek AC/DC, Guns N‘ Roses nebo FooFighters. Kapela, která čerpala z hard rocku, grunge, skate-rocku nebo crossoveru, se stala symbolem „cool“ amerických kytarovek, která si ale nemusela na nic hrát.UglyKidJoe se vykašlali na hudební kritiky, soustředili se na sebe a v hudbě odráželi svůj životní styl, který – jak nebylo v Kalifornii překvapením – vycházel ze skateboardové komunity. Když si k tomu přičtete charisma a hlas frontmana WhitfieldaCrana, který zaujal také OzzyhoOsbourna nebo DefLeppard, máte vyhráno. I přes 27 letech, které uplynuly od vydání první desky s názvem America’s Least Wanted s hityCats in theCradle a EverythingAboutYou, jsou stále kapelou, které toto všechno můžete věřit od prvního do posledního riffu.

LORDS OF THE UNDERGROUND / sobota, 29. 6. 2019
Jedna z nejzásadnějších kapel v historii rapu, která vzešla v roce 1990 z podhoubí hip-hopové scény New Jersey, přijede v plné síle předvést své největší hity. Na scénu vtrhli v roce 1993, kdy přišli s debutovým albem HereCometheLords, které obsahovalo zároveň jejich největší hit ChiefRocka a další 4 úspěšné skladby, které se dostaly do Billboard charts. Ani ne o rok později vydávají album Keepersofthe Funk s hity Flow On a Tic Tok. I přes pětiletou pauzu (1994 – 1999) neztratili L.O.T.U.G. svou poctivě vydobytou pozici na americké hip-hopové scéně a jejich show patří i dnes k tomu nejlepšímu, co můžete ze zlaté éry rapu slyšet.

Vstupenky je možné zakoupit na www.goout.net.
Více informací na www.mysticsk8cup.cz.