Rozvolnění pravidel kolem pořádání akcí sice neumožňuje uskutečnění plnohodnotné série skateboardového poháru, ale Česká skateboardová asociace spojila síly s lokálními kluby a pořádá sérii Game of S.K.A.T.E. v několika věkových kategoriích. Celá série bude částečně kopírovat původní zastávky ČSP a vyvrcholí finálovým kláním začátkem října v Praze.

Oblíbená neolympijská disciplína Game of S.K.A.T.E. má jednoduché nároky na prostor a velmi jednoduchá pravidla, kdy jezdci po sobě opakují triky, přičemž při nezopakování triku dostává jezdec písmeno. Systémem pavouka se pak závod propracovává až do finálového klání.

Lokální zastávky budou otevřeny pro všechny členy ČAS a hlavně lokálního klubu. Největší prostor dostane mládež, protože podobně jako na ČSP se pojedou kategorie do 9 a do 14 let. Dospělí a jezdci do 23 let pak spojí do jedné kategorie nad 15 let. Z každé kategorie postoupí vždy první dva jezdci do finále v Praze. Startovné: 0,-

Vítězové lokálních kategorií a závodu žen se mohou těšit na věcné ceny, vítězové finále v Praze pak čeká i finanční odměna.

Registrace: 11:00 – 12:00
Start závodu: 13:00
Po ukončení se přesuneme na Malá Jamajka, kde proběhne AFTER PARTY s DJ´s, skate videoprojekcí a bohatou TOMBLOU.

Více info na FB události ZDE