Maxim Habanec minulý týden vyrazil na svou mini tour, na kterém v Českých Budějovicích a v Praze představil nejen svou novou Horsefeathers X Skate & Create Signature line, ale hlavně se setkal se svými fans a společně si s nimi zajezdil. V plánu byla i session v Brně, ale příroda se rozhodla, že na Brno v den konání vyleje hektolitry vody a tak se tam Max vydá v náhradním termínu. První dvě zastávky ale proběhly skvěle a za parádní atmosféry. Ti, kteří dorazili, mohli vidět výbornej kreativní skateboarding.

Foto: Jan Salcer

Jak v Českých Budějovicích před místním Peace Board Store, tak v pražském Maxově domácím prostředí v Red Bull Maxspace, se sešla slušná sestava riderů a diváků, kteří se přišli podívat nejen na Maxe, ale také si zajezdit o věci z jeho aktuální Signature line. Na programu obou zastávek byl kreativní kontest na připraveném wallridu, který měl na své nástavbě připevněnou právě Maxovu novou Horsefeathers kolekci. Cíl byl jednoduchý, zkusit své štěstí a vyjet si wallridem až nahoru pro jednu z věcí. Tam na ridery čekala anorak bunda Chip, chino kalhoty Bowie, jedno z Maxových nových triček, mikina s kapucí nebo skate vyrobený v kolaboraci se značkou Ambassadors.

Foto: Jan Salcer

Atmosféra byla na obou sessions skvělá. Před budějovickým Peace Board Store se v mini rampě sešla hlavně ta mladší generace riderů, kteří ale dorazili spíš za Maxem samotným a výzvu v mini nechali na starších jezdcích. Zato na pražské zastávce už mlaďáci zkusili i jezdit a pokoušeli své štěstí ve větším počtu. Jak v mini tak v bazénu se ale objevili i ti, kteří mají svůj level o něco výš a nasadili skatovou laťku slušně vysoko. Především pak v Maxspace bojovali s hodně velkým zápalem. Vyjet až nahoru a odjet s jednou z cen, totiž nebylo vůbec jednoduchý. Ti, kteří se toho nelekli, odcházeli s novými kousky do svých šatníků nebo s novou skate deskou.

Samozřejmě nechyběla ani podpisovka, nějaké to focení se s Maxem a společné ježdění. Budějovický park byl dalším programem první zastávky a už nekontestová session v Maxspace na programu té druhé. Jak Horsefeathers Skate & Create Session s Maxem Habancem vypadala, se můžeš právě teď přesvědčit na  přiložených fotkách tak především v následujícím videu.

Jak už nám naznačil úvod, třetí zastávka byla díky špatnému počasí přesunuta na jiný termín. Ten už víme a další Horsefeathers Skate & Create Session s Maxem Habancem proběhne v úterý 28.5. 2019 v rámci Summer Openingu brněnského obchodu Snowboard Zezula. I zde bude připravená mini rampa s wallride překážkou a cenami z Horsefeathers X Maxim Habanec Skate & Create Signature line. Trénujte a v úterý se vidíme v Brně. Těšíme se na vás!

Více info na FB Události
#skateXcreate
#horsefeathers
#horsefeathersclothing

HORSEFEATHERS X MAX HABANEC SKATE & CREATE SIGNATURE LINE

Horsefeathers X Max Habanec Skate & Create Signature line je postavena na Maxově osobní skate filozofii a také na jeho oblibě v černé barvě. Je vyladěna do podoby, kde se styl potkává s funkčností. Nejlépe ji pak vystihuje allblack anorak Chip Max nebo chino kalhoty Bowie Max, které kombinují „elegantní“ styling s na skateboarding potřebnou funkčností. Kreativní detaily inspirované grafickou optickou iluzí z 90. let pak spojují jednotlivé produkty do ucelené kolekce.

Tohle je Maxova cesta a my věříme, že tě inspiruje k té tvé. Skate and create!

Anorak bunda Chip Max
Jarní streetová bunda s voděodolnou laminovanou membránou a materiálem UltraTech 5/5, vnější C6 DWR úpravou, YKK zipy, podlepenými krytickými švy, nastavitelným pasem a dalšími technickými parametry pro každodenní používání.
Vodní sloupec: 5.000 mm, prodyšnost: 5.000 g/m2

Mikina Create Max
Streetová mikina s kapucí a Maxovým letošním printem na zádech a předním logem kolaborace HF/Max.
Střih: regular
Vyrobeno v EU

Triko Exposed Max
Triko s dlouhým rukávem a zadním printem inspirovaným optickou iluzí z 90. let.
Střih: regular
Vyrobeno v EU

Triko Token Max
Triko s krátkým rukávem s předním logem spolupráce HF/Max
Střih: regular
Vyrobeno v EU

Kalhoty Bowie Max
Klasické chino kalhoty s použitým elastanem pro větší flexibilitu při ježdění.
Střih: regular slim

Boardšortky Nimbus Max
Pánské plavky ze strečového materiálu, s předním otevíráním na suchý zip, zadní a přední kapsou a bočním logem.
Délka: 19“ (48cm)

Skate deska Create
Skate deska z kanadského 7-vrstvého javoru vyrobená ve spolupráci s Ambassadors.
Concave: High
Velikosti: 7.875“, 8“, 8,125“, 8,25“
Vyrobeno v EU