Poslední dobou se na kolaboracích vůbec nešetří a na svět se rodí různorodé a nápadité spolupráce a to občas zcela nehomogenních značek, které jsou aktivní v naprosto odlišných oblastech. Za takový případ můžeme zčásti považovat i kolabo skejtového Nike SB s basketbalovým NBA.

Nalijme si ale skleničku čerstvého vína a začne to celé dávat smysl. Stačí si vybavit Kostona a jeho zářivé Air Maxy. A co všechny ty baggy džíny, volné trička, snapbacky a list pořád pokračuje… Odkud se to asi vzalo? Basketbalová kultura jednoznačně ovlivňovala a dodnes ovlivňuje tu skateboardingovou a o tom žádná!

Není divů, že jména jako Koston, Rodriguez jsou tváří této unikátní spolupráce, která nezůstala jenom u obuvi s modely jako Bruin, Blazer a Dunk. Dále se můžeš těšit na saténové bomber mikiny a bavlněnou klasiku, kterou zdobí přerostlé do očí bijící logo NBA.

Značnou roli hraje růžová, kterou vyzařují bavlněné mikiny a tenisky Bruin. Tuto exkluzivitu pro milovníky skate-basket kultury najdeš v našich končetinách zřídka. Internetový obchod POPNAME je ale naskladněn.