Udělej si Vánoce už v říjnu! Nový Gravity snowboardy a komplety z kolekce 19/20 jsou totiž konečně skladem na SNOWBOARD-ZEZULA.

Udělej maximum pro to, aby tahle sezóna byla ta nejlepší. Místo snění o velký sněhový nadílce a epesních snowboardových podmínkách si to pojisti kvalitní výbavou. V Gravity se letos setsakramentsky posnažili a v prodeji jsou konečně jejich snowboardysnowboardové kompletyvázání boty. Zejména se zaměř na novinky Apollo a Empatic Junior.

Jestli raději než hotový komplet vybíráš všechno zvlášť a snowboard už máš, zbývají ti ještě boty a vázáníU bot vybírej mezi rychlo-zavazováním Atop a Fast lace, nebo obyčejnýma tkaničkama

K ruce ti taky při pravidelném servisu přijde vhod i žehlička na vosk s kofixovýma tyčinkama a nářadí. Po celodenním ježdění v mokrém sněhu uvítáš zase vysoušeč botVe frontě na vlek ti nebude klouzat zadní noha z prkna, pokud na něm máš nalepený fajnový grip. A když budeš jezdit celou sezónu jak drak, objednávej vklidu i náhradní tkaničky nebo vložky do bot.

Jestli hledíš trochu na materiál, kvalitní zpracování a udržitelnost svýho oblečení, tak bys měl projít nabídku Gravity i v oddělení hader. Česká značka, která svoje kousky kompletně designuje v té naší krásné kotlině. Mikiny, nákrčníky, čepice, kšiltovky – na svahu i na baru jak pán! Vše k dostání na SNOWBOARD-ZEZULA!