Ambassadors.eu funguje jakožto online skateshop na českém trhu od roku 2009 a za tuto dobu se řadí k těm značkám, kterým není česká scéna nijak lhostejná. Za tuto dobu se odehrály desítky závodů s podporou Ambassadors a mezi nimi nechybí ani ČSP.

Další forma podpory patří i českým jezdcům a právě každého skateboard je tím, čím začneme tento článek. Po první várce kdy šly do světa promodely jezdců Martina Peka, Maxima Habance a Arnošta Cerala, plus doplněno novými Spins Shadows modely, přicházejí Ambassadors s další vlnou, ve které najdete Name series opět všech tří pro jezdců a zároveň došlo i na další jezdce!

Podívejte se na skate desky Petra Humpla, Tomáše Kopáčka, Tomáše Javůrka, Karla Raichla a Davida Luu! Ve spolupráci s Jakubem Karlíkem, vyšla u Ambassadors řada s názvem „Name Series“ a pro ní je v letošním roce hlavním znakem otisk prstu. Desky v „Print Collection“ jsou skutečnými otisky jezdců Martina Peka, Maxima Habance a Arnošta Cerala. Samozřejmě byly mírně poupraveny aby nedošlo k jejich zneužití, nicméně základ patří přímo jezdcům. Další letošní kolekcí jsou desky série „I am a Gambler“, kde došlo na AM část týmu a těmi jsou Karel Raichl a Tomáš Javůrek, kteří mají společnou desku. Stejně jako Petr Humpl a Tomáš Kopáček. V roli sólového Jokera se pak na desce objevil i  David Luu. I tato kolekce vznikla v rukách Jakuba Krlíka.

Za zmínku stojí i tematické desky, kdy na apríla vyšla April Fool’s Day, ke dni 8.5. se vztahuje deska World War II Ends, dále vyšla deska k uctění památky Jana Husa a Cyrila s Metodějem. Dvě poslední tematické desky vyšly k událostem z 21.8.1968 s názvem Never Forget a nechybí deska Back to School. Všechny tematické desky má na svědomí Honza Zelinka.Samozřejmě na vás čeká na eshopu pořádná porce hardwaru, kam patří zásoby koleček Bones Wheels a Minilogo. Stačí jen vybrat. Trucky Silver jsou také doplněny a jako super dárek může být Silver Tool.
Dále na eshopu najdete trucky Theeve. Na eshopu najdete i spoustu desek Girl Skateboards, nebo Chocolate. Na eshopu nechybí ani nejširší výběr desek Mystery Skateboards! Plus desky Minilogo a z dalších desek je třeba zmínit i Habitat Skateboards, kde najdeš například fotografickou kolekci desek s Brianem Delatorrem, plus další bomby.

Na e-shopu dále najdeš nové skate boty Filament od Tima Gavina. Boty jsou v ČR k mání nějakou tu chvíli a aktuálne se hlásí nová posila do týmu. A tím není nikdo jiný než legendární Petr Löwy, ktersý ohlásil návrat do skateboardingu a připravuje se s ním další spolupráce se skate brandem.