Značka Ambition Snowskates představuje několik nových prken. Díky nim si budete moct užít to pravé streetové ježdění jako na skejtu i v zimě.

Snowskating je sportem, který poslední dobou získává stále více a více příznivců. Není to ovšem žádná novinka, začátky a kořeny snowskatingu sahají až do roku 1965, kdy se objevilo první prkno.

Neslo název Snurfer, nemělo žádné vázání a bylo určeno na sjíždění horských kopců. Z tohoto konceptu poté vznikla prkna s vázáním, na kterých řádíme na sjezdovkách dnes. Snurfer by se tak dal považovat za dědečka dnešního snowboardingu, ale i snowskatingu.

Rychlokurz dějin máme za sebou a teď už hurá na slibovaná prkna od Ambition!

Značka Ambition je zkrátka žijicím kultem

Kanadská značka Ambition vznikla v roce 2004. Od té doby je jejím závazkem pečlivá ruční výroba desek, které udávají trendy ve světě snowskatingu. Ve spolupráci s profesionálními jezdci už několik let vyvíjejí pokrokové řešení a inovace, kterými se snaží desky přivést k dokonalosti a posouvat tak hranice tohoto neobyčejného sportu.

Svojí vášeň sdílí s nadšenci po celém světe. Od organizace eventů až po podporu nejlepších světových jezdců a celé komunity. „Pro snowskajeťáky, od snowskejťáků.“ Takové je hlavní motto, které se Ambitionu daří držet. Díky přístupu a podpoře komunity se značka stala v tomto odvětví kultem, který někdo překoná jen stěží. Své komunitě se značka snaží přiblížit i vydáváním videí s nejznámějšími jezdci.

 V roce 2014 vzniklo video, kterým značka oslavila svých deset úspěšných let existence a zároveň představila snowskatovou komunitu. Ve videu se zkrátka můžete podívat na to, jakým vývojem prošla nejen značka Ambition, ale i samotný snowskating. Za nás je to určitě podívaná, která stojí za to.

Modely Team vs. Premium

V letošním line-upu Ambition Snowskates najdeme hned dvě modelové řadyModely Premium s originální grafikou na skluznici a vrchním konkávním designem, vyvíjené ve spolupráci s top ridery. Tyto modely poskytují lepší kontrolu situace a zážitek z jízdy. Jedná se o to nejlepší co Ambition nabízí. Jsou dostupné v různých tvarech a velikostech a hodí se na všechny styly jízdy. Nejvíc je ocení ti, kteří chtějí svůj jízdní styl dovést k dokonalosti a přesně vědí, co by od desky chtěli. Každý z těchto modelů nese jméno konkrétního jezdce z Ambition Pro Teamu, takže pokud máte vašeho oblíbence, můžete vyzkoušet desku, která je inspirována právě jeho stylem.

Pokud si chcete snowskating jen vyzkoušet nebo se oťukat, nezoufejte. V nabídce Ambition nechybí ani modely pro začátečníky. Modelová řada Team vás zasvětí do tohoto magického sportu a pomůže vám při vašich prvních krůčcích. V Ambition si zakládají na tom, aby i jejich nejzákladnější modely měly klíčové vlastnosti a přes nízkou cen nezklamaly.

Pokud vás snowskating dostal a rádi byste co nejdřív vyrazili do ulic, mrkněte na náš e-shop, najdete tam všechny nové modely.

Zdroj člábku: Snowboard-zezula.cz