Now Reading
AVE, Atiba Jefferson a Cody Simmons představují kolekci Boys of Summer x Vans

AVE, Atiba Jefferson a Cody Simmons představují kolekci Boys of Summer x Vans


Tato kolekce je již druhé partnerství Vans a Boys of Summer a je svědectvím autentických vztahů, které spolu navázali. Skupina BOS, známá pro svá veselá a nostalgická videa, která zachycují skutečného ducha skateboardingu, představí některé ze svých členů jako Atibyho Jeffersona, Anthonyho Van Engelena nebo Tina Raza.

Boys of Summer oživuje některé z nejznámějších stylů Vans z 90. let a nabízí nový pohled na Skate MC, AVE Classic a SK8-Hi®. Každá bota v kolekci Vans x Boys of Summer má na sobě podpis skaterů a jejich přátel na levé i pravé botě. Jména se objevují na podrážce, patě a jazyku.

Skate MC v černém provedení navrhl Atiba Jefferson z BOS spolu se svým dvojčetem a uměleckým ředitelem Vans Akoem Jeffersonem. Na Ave Classic se podílel Anthony Van Engelen se skate legendou Ericem Dressenem. Na posledním páru se podíleli Tino Razo a Cody Simmons z BOS a model Sk8-Hi doplnili o vlastní tkané štítky Vans Checkerboard. Všechny páry sedí na průsvitných podešvích s nápisem Boys of Summer vytištěným kurzívou v červené a modré.

Boys of Summer si klade za cíl ukázat podstatu skateboardingu a připomenout lidem, aby se nebrali příliš vážně. Před půl dekádou představil Jeff Kutter z Supreme světu překvapivý videoprojekt s jednoduchým názvem „Boys of Summer“ obsahující některé členy z vrcholu skateboardingu. Skupina Boys of Summer zahrnuje několik špičkových skaterů Vans včetně Rowana Zorilla, AVE, Elijaha Berleho, Andrewa Allena, Beatrice Domond, Bena Kadowa a Diega Todda.

Kolekce Vans x Boys of Summer bude dostupná od 12. května 2022 u prodejců Vans a vans.eu/skateboarding.

© 2022 Board Magazine. 
All Rights Reserved.