Now Reading
Playlist: Dominika “Jenny” Králiková vám servíruje své oblíbené songy

Playlist: Dominika “Jenny” Králiková vám servíruje své oblíbené songy


@jennuska aneb Dominika Králíková se nedávno vrátila z dlouhého tripu do Lisabonu, odkud si bohužel přivezla nehezký úraz kotníku. My jí samozřejmě přejeme brzké uzdravení, no a když je teď doma, tak jsme se jí rozhodli trochu něčím zaměstnat. Jenny je typ, který na skejtu vidíte pořád se sluchátkama, a tak nám přišla jako vhodný adept pro naší rubriku Playlist. I přes zranění si Jenny udržuje dobrou náladu a vám jí doufejme svým výběrem zlepší taky.

„Hudbu najčastejšie počúvam pri cestovaní a skejtovaní. Lepšie sa mi hecuje a sústredí, keď nepočujem ľudí okolo. Popravde, nie som až taký maniak do hudby a nemám nakukané kto a čo kedy vydal. Väčšinou počúvam nejaké rockové alebo rapové songy. Tie mám najradšej práve staršie, novodobých raperov je toľko, že ma to už nebaví sledovať. Na novšie pesničky narazím väčšinou náhodou z nejakého videa alebo od niekoho z playlistu. Pre vás som vybrala moje najobľúbenejšie tracky, ktoré ma asi nikdy neomrzia.”

Pokud nemáš Spotify, tak celý playlist najdeš i na našej Youtube. Odkaz ZDE.

© 2021 Board Magazine. 
All Rights Reserved.

Na pulty skateshopů se dostává očekávaná série bot Vans Skate Classics!

Vans představuje zbrusu novou podobu oblíbených bot. Nová Skate Classics série obsahuje dobře známé boty Authentic, Era, Slip-on, Old Skool a Sk8-Hi ve vylepšené verzi, obohacené množstvím technologií a mimořádně pevnou konstrukcí. Zapomeňte na staré modely, nové Skate Classics jsou tady!
DOZVĚDĚT SE VÍCE
close-link