Jak jste mohli vidět na našich Instagramových Stories, včera jsme měli tu možnost být na videokonferenci s Vans, jehož součástí byli zástupci médií, manažeři, několik jezdců a samotná Fabiana Delfino. Celý hovor se konal z důvodu nového modelu bot u Vans, který nese právě její jméno. Jedná se o model SK8-Hi Pro a přináší řadu novinek.

Dozvěděli jsme se něco nového o technologií a Fabiana nám vyprávěla celou story, která stojí za designem a vznikem tohoto kousku. My jsme se rozhodli vám to trochu přiblížit, nakolik tato bota je stvořená pro skateboarding!

Nová kolekce Vans v podání Fabiany Delfino odráží její osobitý styl a floridské kořeny. Fabiana přepisuje pravidla skateboardingu svým cool stylem a odhodlaným přístupem. V této kolekci se proto odráží její rozvolněný styl a vztah k rodné Floridě. Model Sk8-Hi Pro je v tyrkysově modré v kombinaci s originálním palmovým logem. Model nabízí celou řadu prvků pro ještě lepší výkon, kterými se řada Vans Pro Classics proslavila. Za zmínku stojí třeba orchranná guma Ollie Guard, prvně použitá u tohoto modelu, nebo DURACAP výztuž v nejvíce namáhaných místech pro lepší odolnost boty.

Fabiana v odkazu na svůj prosluněný domov zakomponovala do designu celé kolekce vzor palmových stromů a mořský odstín modré. Originální palmové logo najdete také na patě, zatímco na jazyku boty je vyšitý Fabianin podpis. Tato bota maximálně vystihuje Fabianin styl a s výsledním produktem je více než spokojená.

Fabiana dodala, že vlastní model je pro ni splněným snem a nesmírně si ho váží. Kromě toho jsme si popovídali o jejích plánech do budoucna, které jsou jasné. Počkat na otevření hranic a cestovat co to jen jde. Zároveň připravuje projekt se Santa Cruz, o kterém však ještě pomlčíme. Je možnost, že zavítá taky do Evropy, nakolik to měla v plánu již tento rok. Vzpomněla taky Stalin a několik polských spotů, které určitě chce navštívit. My doufáme, že se tyto plány splní a budeme mít možnost se s ní setkat spolu se zbytkem scény.
Děkujeme Vansu za tuto skvělou příležitost a příjemně strávený večer, který se nesl v poctivém skejtovém duchu.