Now Reading
Jaký jsou nejmíň oblíbený triky ve skateboardingu?

Jaký jsou nejmíň oblíbený triky ve skateboardingu?

Ve skateboardingu existuje spousta triků, který prostě nejsou úplně typický. Některým lidem přijdou odporný, druhejm zase skvělý. Na tohle téma jsme před nedávnem přidali anketu na instagram, ve který jste mohli hlasovat u konkrétních triků, jestli se vám líbí, nebo ne. Očividně máme dost otevřený followers, protože ani jeden z triků se nedostal pod hranici 50% oblíbenosti. Stejně ale některý triky dostaly víc hejtu a některý míň, tak se na to jdem podívat!

Podle mě je to řešení sraček, ale když se to nebere moc vážně, tak je to většinou psina.

Ještě než začneme, musíme sem přidat tuhle zprávu od jednoho z našich followerů, která by se dala zarámovat. Jde nám hlavně o pobavení, nechceme na nikoho nadávat nebo ponižovat za triky, co dělá. Je to jen psina.

Tenhle trik se ukázal v nedávným Vans/Dime videu a musíme říct, že tady to vypadá fakt skvěle, s čímž jste souhlasili. Problém ale je, že většinou tenhle trik udělá někdo ve skateparku buď omylem, nebo totálně nechutně. Proto ho dost lidí nemá rádo.

Proč ne, když se to udělá ve stylu.

Dobře, stinkbug není úplně trik, ale řekli jsme si, že když jde o psinu, měli bysme ho do ankety zahrnout. Víc lidí se nás ptalo, co to vlastně stinkbug je. Stinkbug je frontside grab, při kterým člověk nepokrčí koleno. Tenhle trik je dost nenáviděnej hlavně v bazénový sféře.

Hel do bora dostal jedno z těch nejhorších hodnocení. Ikdyž tenhle trik není vůbec jednoduchej a v našem příkladu ho Rišo dělá dokonce na legendárních Hollywood high dvanáctkách, tehnle pohyb prostě spoustě lidem nejde po srsti a preferujou jiný triky.

Lateflip dostal úplně nejlepší hodnocení ze všech, čemuž napomohlo asi i to, že jsme jako příklad zvolili toho nejlepšího late flipera na světě. Sewa lateflip vypálí na všechny stance, do manuálů, z manuálů a mnohem víc.

Top provedení, v jeho podání super věc.

Druhej nejvíc hejtovanej trik z naší ankety je no-comply var. V česku není nikdo, koho bysme si s tímhle trikem spojili víc než Honzu Malýho. Honza tenhle trik dělá často a rád i přesto, že se moc ostatním lidem nelíbí. Ale i o tom je skateboarding, najít si vlastní cestu!

Rozhodně jeden z největších trikovejch paskvilů všech dob.

Nejnenáviděnější trik v game of skate. Tenhle trik se od všech klasickejch triků na zemi totálně odlišuje a proto na něj spoustu lidí nadává. Samozřejmě jako většina triků tady, i pressure flip se dá udělat dobře, jak tady dokazuje CJ Collins.

Forward flip aka Dolphin flip dopadl v anketě taknějak průměrně a nikdo se k tomuhle triku nijak nevyjádřil. Tady opět platí už známý pravidlo. Když to člověk udělá dobře, je to dobrý. Když ne, tak ne.

Feeble do grindu si v naší anketě vysloužil první místo. Kombinace dvou základních triků na railu prostě spoustě spoustě lidem nesedí, ikdyž tenhle od Braňa Moravčíka z jeho Covid-420 partu nám vůbec nevadí!

Musíme přiznat, že double flipu jsme dost pomohli výběrem ukázky. Tenhle Fandův z Plug-in videa je jeden z nejlepších, co jsme kdy viděli a tak není divu, že jste mu dali dobrý hodnocení.

Benihana nás docela překvapila. Ikdyž jsme si mysleli, že tenhle trik schytá špatný hodnocení, vaše hlasy ukázaly opak a tenhle trik dopadl naopak dost dobře.

Zakončíme to 540 flipem. Ten dostal 28% dislajků a to ho zařadili přibližně někam doprostřed. Lidem na tomhle triku vadí, že už je to prostě moc rotací a klasickej var bohatě stačí. No posuďte sami.

Neestetická cirkusárna

 

Co si z toho odnést? Většina triků, když se udělají dobře, jsou prostě dobrý. Je ale sranda čas od času si do nich rejpnout. Přece jenom máme každej vlastní vkus a někdo prostě nějakej z těch triků neunese v jakýmkoli podání.

Napadaj vás další kontroverzní triky? Máte na nějakej z těhle triků svůj zajímavej pohled? Napište nám na Instagram nebo Facebook a možná se dá dohromady vol. 2!

© 2021 Board Magazine. 
All Rights Reserved.