Now Reading
Kelvin Hoefler bere zlatou z SLS

Kelvin Hoefler bere zlatou z SLS


Výsledky mužskýho finále jakoby byly z doby před pár lety. Na prvních dvou flecích sedí třicátníci Kelvin Hoefler a Ryan Decenzo a za nima se chytil už skoro třicátník Nyjah Huston.

Mlaďáci Jagger Eaton a Gustavo Ribeiro brali 4. a 6. flek a mezi ně se vlezl ještě Felipe Gustavo.

V pánský části závodu se jely nejdřív takzvaný Knockout Rounds. V každým kole jede 5 skaterů, z nichž vítěz postupuje do finále a poslední 2 místa doplní vítěz minulý sezóny a nejlepší skóre po prvních. Finále se jelo klasicky 2 jízdy 5 pokusů na best trick

Kdo si neváží svých peněz, mohl si poprvé v historii na tuhle akci vsadit. Kdo si vsadil na Kelvina (jestli někdo takovej existuje), asi se teď hodně směje. Jeho kurz 5000 znamená, že kdo vsadil stovku, vyhrál 5000. To už je slušnej obrat.

Závod SLS, sponzorovaný instantními nudlemi, Accelerator aktivním drinkem a Cariumou si můžete pustit exkluzivně na stránkách rumble.com. Ostatní content na týhle stránce obsahuje krom gaming videí i spoustu konspiračních teorií a takzvaných „alternativních názorů“. Stránka se totiž hrdě hlásí k absolutní svobodě slova.

Holky se jely v ultra zkráceným režimu. Přeskočila se totiž jakákoli kvalifikace a jelo se rovnou finále se s těma nejsvítivějšíma jménama vybranýma SLS. První už tradičně brala brazilka Rayssa Leal, která ukradla první místo japonce Momiji Nishiya a Roos Zwetsloot z Holandska. Následovaly Funa Nakayama, Yumeka Oda a Chloe Covell.

Full výsledky zde.

© 2023 Board Magazine. 
All Rights Reserved.